Tracee Ellis Ross به عنوان مشاور تنوع و گنجاندن زیبایی Ulta ثبت نام می کند

[ad_1]

تریسی الیس راس در حال حاضر بازیگر برنده جایزه ، نماد مد و مدیرعامل شرکت مراقبت از موی خودش ، Pattern Beauty است. اما ، البته ، به عنوان کسی که به تقویت صدای سیاه و فرهنگ سیاه اختصاص دارد ، او در اینجا متوقف نمی شود. چند هیپنات نقش جدیدی را به عهده می گیرد و با آن وارد سیستم می شود زیبایی اولتا (خرده فروشی که اتفاقاً مارک خود را حمل می کند) به عنوان مشاور جدید در زمینه تنوع و شمول آن – درست در زمان ماه تاریخ سیاه.

“من مشتاقانه منتظر رسمی کردن گفتگو و مشارکت موجود در مورد تنوع و درگیری با آن هستم [Ulta Beauty CEO] مری دیلون و تیم Ulta Beauty ، “الیس راس در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید.” این کار به تعهد و پاسخگویی از Ulta Beauty برای اطمینان از دستیابی به اهداف قابل اندازه گیری نیاز دارد. من امیدوارم و خوش بین هستم که کار ما با هم باعث تغییر اساسی خواهد شد. “

در این نقش ، الیس راس به Ulta Beauty کمک خواهد کرد تا تنوع خود را افزایش دهد ، از انواع مارک های خرده فروش تا توسعه رهبری برای افرادی که در این شرکت کار می کنند. بیانیه مطبوعاتی برای Ulta Beauty تایید کرد که این بازیگر در جلسات سه ماهه اجرایی شورای تنوع و شمول (D&I) حضور خواهد داشت.

موقعیت جدید الیس راس در حالی است که Ulta Beauty از ابتکار تنوع و شمول بیشتری خبر می دهد و این امر تأکید بر حمایت از مارک های متعلق به Black است. خرده فروش علاوه بر تعهد به افزایش دوبرابر تعداد مارک های متعلق به مشکی موجود در قفسه های خود تا پایان سال ، قول سرمایه گذاری 4 میلیون دلاری را برای بازاریابی این مارک ها و همچنین 20 میلیون دلار در یک کمپین بزرگتر برای ارتباط با مشتریان را دارد. به طور کلی از رنگ و سایر جوامع کم بازنمایی.

Ulta Beauty همچنین قصد دارد آموزش بیشتری برای کارکنان فروشگاه خود ، از جمله کارگران در سالن ، ایجاد کند تا بتوانند نیازهای خرید و زیبایی مشتریان با پیشینه های متنوع را تأمین کنند. از ماه مارس ، آموزش فصلی بر مبارزه با سوگیری ناخودآگاه به امید بهبود تجربه خرید برای مشتریان تمرکز خواهد کرد. اولتا همچنان به استخدام افراد با سابقه کم نمایندگی و همچنین کمک به پیشرفت معنوی آنها در شرکت ادامه خواهد داد.

Ulta Beauty به عنوان بخشی از تلاش های بزرگ D&I خود ، از پروژه MUSE (بزرگنمایی ، Uplift ، پشتیبانی ، توانمند سازی) خود برای جلب توجه بازیکنان سیاه پوست در صنعت زیبایی رونمایی می کند. خرده فروش یک نقطه یک دقیقه ای ایجاد کرد ، “Ode to Beauty” ، صاحبان مارک های زیبایی زیبایی ، سردبیران و تأثیرگذارها ، از جمله نانسی تواین Briogeo ، لیزا پرایس دختر کارول ، شهری مدیر زیبایی جولی ویلسون و موارد دیگر.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم Ulta Beauty در تعهد خود برای خدمت به جوامع مختلف رشد می کند ، و قطعاً مراقب خواهیم بود که ببینیم چه ثماتی از این زایمان می آید.


این داستان ها را بررسی کنید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی Taraji P. Henson را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>