Treatwell Reports بلافاصله بازگشت به درمان های زیبایی انگلستان

[ad_1]

ترزا شانگاجیکه ، مدیر Spa Experience Wimbledon با استفاده از PPE کامل (تجهیزات محافظت شخصی) ، به مشتری خود ، لورن شاین ، در 15 آگوست 2020 ، درمان صورت در ویمبلدون ، جنوب لندن را انجام می دهد ، زیرا سالن های زیبایی ، اسپا و آرایشگاه ها مقررات را به با ویروس کرونا مبارزه کنید ، اکنون خدمات اضافی از جمله درمان های جلوی بدن را ارائه می دهد.  (عکس از نیکلاس HALLE'N / AFP) (عکس از NIKLAS HALLE'N / AFP از طریق گتی ایماژ)

زیبایی بازگشته است و شمارش معکوس برای دریافت دوباره معالجه های محبوب ما رسماً در جریان است. این صنعت – که هر ساله 30 میلیارد پوند به اقتصاد انگلیس کمک می کند – پس از گذشت چندین ماه و بیش از ماهها توانایی کار ، مجاز است از 12 آوریل فعالیت خود را از سر بگیرد. این سفر آسان بر روی همه گیر نبوده است. کل صنعت زیبایی با کمبود بودجه و کمبود احترام کامل از سوی سیاستمداران و نمایندگان روبرو شده است: به ویژه از نخست وزیر بوریس جانسون و نماینده ویلیام وراگ در جریان PMQ های 1 ژوئیه 2020 ، جایی که آنها بطور غیرمنتظره کل صنعت زیبایی را تبدیل کردند هزاران نفر از معیشت مردم ، هنگامی که تحت فشار قرار می گیرند برای تصمیم گیری در مورد عدم بازگشایی بخش زیبایی ، تحت فشارهای سیاسی قرار می گیرند.

علی رغم این سختی ها ، صنعت برای حمایت از آرایشگران ، مانیکور ، ماساژ دهنده های صورت ، و بسیاری دیگر در سراسر انگلیس گرد هم آمده است. و مصرف کنندگان انگلستان نمی توانند منتظر بمانند تا دوباره دلخور شوند. Treatwell ، پلت فرم رزرو و بررسی زیبایی ، گزارش می دهد که مردم انگلیس آماده هستند و برای بازگشت به سالن های محلی خود آماده هستند. در حقیقت ، 52 درصد از مصرف کنندگان انگلستان بلافاصله یا طی چند روز پس از بازگشایی مجدداً به سالنها برمی گردند و این ثابت می کند که اکثر مصرف کنندگان با تمام اقدامات اضافی که متخصصان زیبایی برای اجرای آنها سخت کار کرده اند احساس امنیت می کنند. بعلاوه ، به نظر می رسد برخی از مصرف کنندگان – گزارش درمان 26 درصد – از یکنواختی الهام گرفته اند بیشتر درمان نسبت به قبل از همه گیری

رزروهایی که بیشترین تقاضا را دارند شامل مدل های مو ، درمان ابرو و مژه و رنگ آمیزی مو هستند. کوتاهی مو و رنگ در جایگاه نخست محبوب ترین روش های درمانی پس از قفل قرار دارد [stats are taken from top 10 treatments booked in the past five days (1-6 April) in the UK]، 25.9 درصد از رزروها را انجام دهید. در ردیف بعدی “مانیکور 2 هفته ای” با 11.3 درصد قرار دارد که “اپیلاسیون هالیوود” با 11.2 درصد از نزدیک دنبال می شود. درمان های ابرو و مژه ، از جمله نخ کشیدن و رنگ آمیزی ، در حدود 6.6 درصد از رزروها در مرحله بعدی قرار دارند ، و در نهایت ، پدیکور با 6.2 درصد رزرو بسیار عقب است. عموم انگلستان مشتاق این است که موهای خود را تازه بریده و رنگ کند ، ابروهای مرتب و ناخن ها تمایل داشته باشد – شما را در سالن ببینیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>