Tunde Oyeneyin از Peloton نکات آرایشی و زیبایی خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

Tunde Oyeneyin یکی از برترین مربیان Peloton است. اگر از طرفداران برنامه تمرینی هستید ، احتمالاً قبلاً در یکی از کلاسهای او شرکت کرده اید و او را به دلیل انرژی زیاد ، لبخند مسری و رژلب روشن می شناسید. آنچه ممکن است در مورد او ندانید این است که قبل از اینکه او مربی تناسب اندام باشد ، 16 سال آرایشگر بود.

اویینین از همان کودکی می دانست که می خواهد معلم شود ، البته نه لزوماً در مدرسه. او پس از رفتن به دانشکده لوازم آرایشی و بهداشتی ، به عنوان مربی مارک کار می کرد ، اما بخشی از قلب او همیشه متعلق به ورزش بود و آرزو داشت مربی تناسب اندام شود. “من فکر می کردم خیلی باحال است ، اما همیشه می گفتم ،” این کاری است که وقتی بازنشسته می شوم ، انجام می دهم. یک روز ، وقتی بازنشسته می شوم ، هفته ای دو بار یک کلاس کوچک زیبا را آموزش می دهم ، “” او به POPSUGAR گفت. فقط یک کلاس دوچرخه سواری (اولین کلاس او) در طول یک سفر کاری به NYC طول کشید تا نظر او تغییر کند. “در پایان آن تجربه 45 دقیقه ای ، می دانستم که تا آخر عمر دوچرخه سواری خواهم کرد.”

او روز به عنوان یک آرایشگر مسافرتی و شبانه یک مربی دوچرخه سواری کار می کرد. Oyeneyin گفت: “این به معنای واقعی کلمه هر شب روح من را زنده می کرد.” سخت بود اما “اگر چیزی برای شما مهم باشد ، راهی برای تحقق آن پیدا خواهید کرد.” پس از چند سال ، او تغییر کار را به صورت تمام وقت انجام داد.

همانقدر که به نظر می رسد تغییر شغل از آرایش حرفه ای به مربی تناسب اندام ، Oyeneyin گفت که این یک انتقال کاملا طبیعی است. وی گفت: “بنابراین بسیاری از عناصر مشابه در هر دو جهان تزریق می شود.” “من آرایش کردم زیرا دوست داشتم با اعتماد به نفس به مردم هدیه دهم. حضور در دوچرخه همان لذت را برای من دارد. هر دو فرصتی برای من فراهم می کنند تا زندگی مردم را بهتر کنم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>