U Beauty Resurfacing Compound سرم پوستی شیشه ای است که به دنبال آن بوده ام | مرور

[ad_1]

من تا زمانی که به یاد بیاورم با هایپرپیگمنتیشن برخورد کرده ام (جوش های من راهی برای پشت سر گذاشتن لکه های تیره دارند). U زیبایی سطحی دارای بسیاری از مواد روشن کننده و صاف کننده ای است که به دنبال آن می گردم ، از جمله ویتامین C ، اسیدهای هیدروکسی آلفا و رتینول ، به علاوه شفاف کننده فندق جادوگر و مرطوب کننده ویتامین E (مهم است که به یاد داشته باشید: از این یا هر محصول دارای رتینول استفاده نکنید ، اگر باردار یا شیرده هستید.)

من همیشه سعی می کنم محصولات جدید مراقبت از پوست را امتحان کنم. من به دنبال اسیدها ، لایه بردارها ، آغازگرها و همه چیز در این بین هستم تا پوستی مانند شیشه برای من به وجود آورد و منافذ پوست را پنهان کند ، که همیشه کاملاً واضح بوده است. کلمه “Resurfacing” در ترکیب Resurfacing U Beauty به نظر می رسید که این کار کلاهبرداری را خواهد کرد ، و من با شرکت در یک تست آزمایشی به طور کلی فروخته شدم. نکته دیگری که توجه من را به خود جلب کرد این است که سرم در طی سه تا شش روز نوید نتایج قابل مشاهده می دهد. این به عنوان بی صبرانه ترین فرد مشتاق و علاقه مند به مراقبت از پوست ، موسیقی گوش من بود. و مانند بسیاری از افراد ، من گاه به گاه دچار آکنه هورمونی می شوم. گاهی اوقات ، علاوه بر ایجاد تغییر رنگ ، لکه هایی که جوش های من بر جای می گذارند کمی برجسته می شوند. من در ماه های اخیر بیشتر این موارد را تجربه کرده ام ، بنابراین امید من این بود که Resurfacing Compound به صورت مستقیم این مسائل را حل کند – و مطمئناً چنین شد.

صورتم را شستم (تصمیم گرفتم با یک روش شستشوی صورت ملایم بروم تا پوستم با آماده شدن سرم در حالت آماده باش نباشد) و چند پمپ سرم را استفاده کردم. قوام مایعات آن بیشتر از حد انتظار من است و برای پوشاندن صورتم حدود سه پمپ لازم بود. من آن را با یک مرطوب کننده اساسی در بالای آن قرار دادم ، و خوشحالم که گزارش می دهم که بعد از چند روز چهره من روشن تر به نظر می رسید و به نظر می رسد لکه های تاریک من کمی کمرنگ شده است. پوست ترکیبی من به طور کلی برای مقاومت در برابر آزمایشات سخت است ، اما رتینول هنوز می تواند تحریک کننده باشد. خیال من از این که این سرم گزگز و سفتی باقی نگذاشت – قطعاً یک سرم جدید برای اهداف پوست شیشه ای من راحت شد.

شما یک بطری کاملاً کامل از U Beauty Resurfacing Compound در فوریه 2021 پیدا خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>