UGG X Molly Goddard یک مجموعه بازیگوش بهار 2021 را راه اندازی کرد

[ad_1]

مولی گودارد لطف و عاطفه جالب خود را به خط کفش های فوق العاده راحت UGG وام می دهد. برای بهار / تابستان 2021 ، مارک ها در ویرایش شش کفش دلپذیر و دنج در سه سبک مجزا همکاری کردند – مینی بوت کلاسیک UGG با کاربردهای گل طراحی شده توسط مولی گودارد ، دو دمپایی کرکی پوست گوسفند فرفری به رنگ صورتی روشن و یک قرمز تیره که دارای این ویژگی است. یک انگشت نوک تیز و یک کفش سکویی در سه رنگ زنده سبز ، سرمه ای و قرمز عمیق.

مولی گودارد در بیانیه مطبوعاتی گفت: “من از همکاری با آلیس و تئو برای کمپین UGG X Molly Goddard بسیار هیجان زده شدم. UGG چنین آزادی را به ما داد و در نتیجه تصاویر و فیلم هایی که ایجاد کردیم بسیار خاص و معتبر به نظر می رسند.” “من عاشق کار با مواد ، رنگ و بافت متضاد هستم و احساس می کنم تصاویر کمپین این را کاملاً ضبط می کند.”

UGG X Molly Goddard از 280 تا 320 پوند قیمت دارد و در سایت های UGG.com ، Dover Street Market ، Browns ، SSENSE و Matches Fashion موجود است. برای خرید مجموعه به ادامه مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>