Vestiaire Collective ، ابتکار بخشنامه الکساندر مک کوئین

[ad_1]

پاریس ، فرانسه - 30 سپتامبر: مدل کایا گربر هنگام نمایش بهار / تابستان 2020 لباس زنانه الکساندر مک کوئین به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در 30 سپتامبر 2019 در پاریس ، فرانسه در باند پرواز می رود.  (عکس از استروپ / گتی ایماژ)

Vestiaire Collective و Alexander McQueen در یک ابتکار مد مد همکاری می کنند. به عنوان بخشی از برنامه جدید “تایید برند” Vestiaire Collective ، الکساندر مک کوئین طرح های مورد علاقه خود را از گروهی از فروشندگان قدیمی VC خریداری می کند ، سپس موارد را احراز هویت می کند و در Vestiaire Collective به فروش می رساند.

فروشندگان جمعی Vestiaire ، که قبلاً لباس های الکساندر مک کوئین را در اختیار داشتند ، در ازای فروش مجدد قطعات دست دوم خود به مارک ، اعتبار فروشگاه را از طراح دریافت می کنند. خریدارانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که برخی از قطعات کاهش یافته الکساندر مک کوئین را در Vestiaire Collective به ثمر برسانند ، در خریدهای خود از نام تجاری از اعتبار بیشتری برخوردار می شوند. Vestiaire Collective گفت: “ما از همکاری با خانه ای که مجموعه های آن با اندیشه و ماهرانه طراحی شده اند بسیار هیجان زده هستیم.” “مارک تأیید شده بخشی اساسی از مأموریت ما برای گرداوری صنعت مد است. با همدیگر آینده مد را برای بهتر شکل می دهیم!”

هم اکنون قطعات مورد علاقه “الکساندر مک کوئین” مورد علاقه “مارک تایید شده” را در Vestiaire Collective خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>