Violet Grey’s Summer آن را در رویداد کیف قرار داد 2021 20 درصد زیبایی لوکس را ارائه می دهد – جزئیات فروش ، اکنون خرید کنید

[ad_1]

سرم هیالورونیک دکتر باربارا استورم، مورد علاقه جذابیت ویراستاران و کیم کارداشیان ، همراه با اسید هیالورونیک برای افزایش سطح رطوبت و تجمع پوست ، و همچنین خرفه آنتی اکسیدانی غنی برای محافظت در برابر رادیکال های آزاد.

یک روش مطمئن برای دستیابی به پوستی صاف و ابریشمی ، برش زدن است کیت سرم بدن از سر تا پا. این ژل گیاهی و بدون عطر در عرض چند ثانیه در پوست از بین می رود و هرگز پسماند آزار دهنده و چربی باقی نمی گذارد ، بنابراین می توانید روز و شب خود را ادامه دهید. همچنین به لطف تیمی از اسید هیالورونیک ، ویتامین B5 و سرامیدها مشاهده خواهید کرد که پوست شما دارای آب و چربی بیشتری است. همچنین در سطح pH 5/5 – 5 فرموله شده است. – که نزدیک به PH طبیعی پوست است – برای بهبود عملکرد بهینه مانع.

اکنون که می توانید با خیال راحت تری به آرایشگاه بروید و کار حرفه ای برش ، دمیدن یا رنگی را که به شدت منتظر آن هستید ، بدست آورید ، ممکن است بدنبال درمان های عمیق و ابزارهای هوشمند باشید که سلامت موهای شما را در اولویت قرار دهند. اجازه ندهید که همه آن کارهای سخت (و پول خوبی که بدست آورده اید) به هدر برود.

سشوار T3 Cura Luxe در زمینه سفید
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Hydro-Nourishing Water در زمینه سفید

Shu Uemura Art of Hair Hydration Moisture Hydra-Hydration تغذیه کننده مو

T3 Lucea ID 1" اتو تخت هوشمند روی زمینه سفید

آهن تخت هوشمند T3 Lucea ID 1 “

ویرایشگر تأیید شده است سشوار T3 Cura Luxe، که از فناوری Digital Ion Air این برند برخوردار است ، دارای پنج تنظیم حرارت ، دو تنظیم سرعت و گرفتن راحت است. بهترین قسمت؟ وقتی آن را بگذارید به طور خودکار خاموش می شود و هنگام تحویل گرفتن دوباره دوباره راست روشن می شود. ممکن است دیگر هرگز از سشوار دیگری استفاده نکنید.

خواه موهای شما به دلایل طبیعی خشک شده باشد یا یک جلسه سفید کننده شدید ، Shu Uemura’s Art of Hair Hydration Moisture Hydra-Hydration تغذیه کننده مو ریست عمیق است که موهای شما اشتیاق دارد. فقط در عرض پنج تا 10 دقیقه ، فرمول غنی متشکل از گلیسیرین آبرسان ، روغن مورینگا غنی از آنتی اکسیدان و جلبک های قرمز مغذی موهای شما را صاف ، براق ، سالم و بدون گرفتگی به نظر می رساند.

آهن تخت هوشمند T3 Lucea ID 1 “ خیلی خوب است که برنده 2020 شد جذابیت بهترین جایزه دستیابی به موفقیت زیبایی با سهولت. این ابزار هوشمند به جای اینکه بخواهید در مورد درجه حرارت مناسب برای نوع و تراکم موهایتان عذاب بکشید ، سطح گرما را برای شما سفارشی می کند و احتمال آسیب دیدن گرما را از بین می برد. مشخصات موی منحصر به فرد شما با یکی از 9 تنظیم حرارت به طور مساوی توزیع شده مطابقت دارد ، در حالی که یک ریزتراشه هوشمند نظارت دائمی بر دما را تضمین می کند. حتی با “حالت تازه سازی” (برای رتوش های روز دوم) همراه است که از سطح حرارت کمتری برای محافظت و صاف نگه داشتن موهای شما استفاده می کند.

از آنجایی که نیمه های پایین صورت ما به آرامی اما مطمئناً به جهان معرفی می شوند ، زمان مناسبی است که باید خودتان را با چند چیز خوب نوپا کنید و به گونه ها و لب هایتان توجه شایسته ای بدهید.

هایلایتر رنگی Westman Atelier Super Loaded Tint در زمینه سفید

هایلایتر رنگی Westman Atelier Super Loaded

کرم ضد آفتاب Supergoop Glowscreen SPF 40 روی زمینه سفید

کرم ضد آفتاب Supergoop Glowscreen SPF 40

لب تام فورد Sunlust روی زمینه سفید

این همه کاره است هایلایتر رنگی Westman Atelier Super Loaded مورد علاقه هیلاری داف است ، که از آن به عنوان سایه چشم و برجسته زیر ابروها ، کمان کوپید و دکلته استفاده می کند. این در سه سایه است که با اسید هیالورونیک و روغن جوجوبا پیوند خورده است تا درخششی واقعی و روشن داشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>