Willow Smith برای اجرای “Whip My Hair” سر خود را می تراشد

[ad_1]

بید در مسابقه: اخیراً همه چیز را احساس می کنم

این یک لحظه ویژه برای من است. جشن انتشار آلبوم من <اخیراً همه چیز را احساس می کنم> با Travis Barker + Avril Lavigne. # تماشا کنید با هم در اینستاگرام و مسنجر. از اینکه در این سفر با من آمدید متشکرم.

ارسال شده توسط ویلو اسمیت در روز پنجشنبه ، 15 ژوئیه 2021

ویلو اسمیت یک ستاره راک است و آخرین اجراهای وی گواه دیگری بر آن است. در جشن آلبوم جدیدش ، اخیراً همه چیز را احساس می کنم، این خواننده 20 ساله جمعه یک کنسرت کامل در فیس بوک لایو برگزار کرد. او علاوه بر اجرای آهنگ جدید خود “Grow” با Avril Lavigne ، آن را به عنوان خوانده شده اولین آهنگ خود “Whip My Hair” ، که او را در سن 9 سالگی منتشر کرد ، آن را به سال 2010 انداخت. “When I made ‘Whip My Hair وی در این ویدئو گفت: “من واقعاً نمی دانستم که این مسئله مهمی است زیرا من فقط ابراز خوشحالی می کردم و فقط خودم را ابراز می کردم.”

وی خاطرنشان کرد که برای سالهای زیادی ، “مارپیچ” می شد و می خواست خودش را از این آهنگ دور کند ، اما سرانجام فهمید که “چیزی که هست” را کنار می زند. “ایده اصلی” Whip My Hair “ایده اصلی تمام موسیقی های من است ، ژانر فقط تغییر می کند ، اما من هر بار یک چیز را می گویم.” وی افزود که امیدوار است همه موسیقی های او “باعث تقویت مثبت” و “بیان” شود ، دقیقاً همان کاری که او برای این شماره انجام داد. اسمیت که به طور کامل ستاره راک می رفت ، با ظرافت آهنگ آهنگ را تغییر داد و حتی هنگام اجرا سرش را تراشید. “من همیشه در مواقع با عظمت زندگی خود ، وقتی همه چیز واقعاً تغییر می کند ، سرم را می تراشم و این یکی از آن لحظات است” او گفت. عملکرد حماسی را می توانید در علامت 44:03 بالا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>