Willow Smith هنگام اجرای “Whip My Hair” موهای خود را در صحنه می تراشد – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

همه ما این را می دانیم بید اسمیتبه تازگی سر خود را در یک بریده بریده نزدیک پوشیده است – و اینکه او حتی مادر جادا پینکت-اسمیت را نیز متقاعد کرده است که همان کار را انجام دهد – اما ظاهراً روند موهای زائد بسیار خنک تر از تصور ما بود.

در 16 ژوئیه ، خواننده در جشن انتشار آلبوم جدید خود یک فیلم مستند کنسرت را از طریق فیس بوک منتشر کرد اخیراً همه چیز را احساس می کنم. برای خاتمه دادن به این برنامه ، اسمیت با اجرای یک آهنگ راک از آهنگ 2010 “Whip My Hair” ، با استفاده از یک میانبر سریع ، راحت نشست و در حالی که مقداری گیتار پشتیبان خرد کرد ، سرش را به طور کامل تراشید. هنگامی که تحول او کامل شد ، آهنگ به طور ناگهانی پایان می یابد زیرا او به سمت بالا نگاه می کند تا ظاهر جدید را نشان دهد. اگر قبلاً فکر می کردید که او برای این دنیا خیلی خونسرد است ، منتظر بمانید تا بار کلیپ خود را بدست آورید ، که از نماد 46 دقیقه ای در فیلم زیر شروع می شود.

اول از همه ، من فقط نیاز به این موضوع دارم: “Whip My Hair” سنگین گیتار بانگر کامل. دوم ، بیایید کمی ضرب و شتم کنیم و در مورد این واقعیت صحبت کنیم که این زن بدون زحمت با گیره های برقی آن گیتار را می نوازد درست کنار صورتش – این دشوارتر از آن است که جلوه کند.

مهمتر از همه ، به نظر نمی رسد که این لحظه اصلاح مو فقط به دلیل کوتاه شدن مو به روشی کاملاً غیرمنتظره باشد – این به دلیل انتخاب خاص آهنگ است. Willow بحث کرده است که چگونه روزهای ابتدایی او به عنوان یک مجری ویروسی به طور قابل توجهی و منفی بر سلامت روانی و رابطه او با بقیه خانواده اسمیت تأثیر می گذارد ، بنابراین برای او می تواند این آهنگ را دوباره تصور کند به گونه ای که احساس می کند اصیل برای خود فعلی او خاص است و از خودش

در این حالت ، اصلاح آفریقای بید می تواند نمادی از رها کردن گذشته ، رهایی از انتظارات عمومی و مسخ بزرگی باشد ، از جمله موارد دیگری که او به عنوان فردی که از لحظه تولد در کانون توجه بوده است ، با آن روبرو شده است. . فقط نشان می دهد که گاهی اوقات (و به ویژه برای زنان سیاه پوست) مو بیش از خود مو است. اکنون ما با تحسین بیش از پیش به دنبال مدل های مجری هستیم.


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، برای اولین بار کسی را ببینید که The Big Chop را دریافت می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>