Willow Smith چهره عطر الهه بیگانه موگلر است – مصاحبه

[ad_1]

ALLURE: آیا محصول خاصی دارید؟

WS: [I Love Dr. Jart+]. ماسک های مرطوب کننده صورت همه چیز من هستند. من حداقل دو بار در هفته آن را در برنامه مراقبت از پوست خود اجرا می کردم.

بسته دکتر جارت + ماسک صورت محلول آرامبخش Hyda در زمینه سفید

محلول تسکین دهنده هیدرا دکتر جارت + درماسک واتر جت

ALLURE: من همچنین می خواهم کمی در مورد گروه شما صحبت کنم ، اضطراب. همه شما یک هیاهو شده اید وقتی نوجوان بودم (مدت ها پیش!) ، خیلی به ایمو علاقه داشتم. با دیدن شما به آن راک زیبایی جایگزین می دهید … کاش این نمایندگی را در سال 2004 داشتم!

WS: مادرم و خواننده اصلی Straight Line Stitch تنها دو زن سیاه پوستی بودند که می دانستم موسیقی راک می خوانند. اوه و ففه دابسون. این سه نفر تنها بودند و ما به بیش از سه مورد نیاز داریم!

من فقط امیدوارم که بعد از بیرون آوردن این آلبوم ، از این که دختران سیاهپوست بیشتری شبیه هستند ، شما می دانید چه کاری می کند – من هم می خواهم این کار را انجام دهم. می خواهم گیتار بزنم ، می خواهم بیس بنوازم ، می خواهم آواز بخوانم ، می خواهم جیغ بزنم ، می خواهم درام بنازم ، می خواهم انجام دادن این گه ما به تعداد بیشتری از ما احتیاج داریم.

ALLURE: به خصوص در ژانری که واقعاً از ما ناشی می شود.

WS: ما کلیشه ها آنقدر شستشوی مغزی داده ایم. خواهر روزتا تارپ ، [was] یکی از اولین گیتاریست های الکتریک زن سیاه پوست خیلی وقت پیش ، زمانی که این مورد پذیرفته نشد ، زمانی که زنان حتی اجازه نداشتند مانند آن گیتار الکتریک بنوازند. زنان آکوستیک بازی می کردند و مردان برق. خواهر روزتا تارپ مانند این بود ، اگر بخواهم این گیتار الکتریکی را بردارم و ترش کنم و بلوز بخوانم ، عزیزم! با اینکه از بلوز الهام گرفته شده بود سنگ. وقتی این حرف را به خیلی از سیاه پوستان می زنم ، آنها نمی دانند. باید یادآوری کنیم. ما باید به یاد داشته باشیم که ما این لعنتی را انجام دادیم. باید به یاد داشته باشیم که ما آغاز کار بودیم.

ALLURE: جالب است که چگونه بعضی اوقات از برخی چیزهایی که ایجاد می کنیم چشم پوشی می کنیم. چه کسی می گوید دختران سیاه پوست راک اند رول نمی کنند؟ به تینا ترنر نگاه کنید. تینا ترنر به طور خاص ، مثل من بود ، من می خواهم انجام دهم سنگ موسیقی ، زیرا این همان چیزی است که من انجام دادن.

دیدن کسی که به نظر می رسد شما این موسیقی را می سازید – من واقعاً فکر می کنم بسیاری از دختران احساس می کنند که بیشتر باز شده و تمایل دارند که آن قسمت از خود را در آغوش بگیرند. زیبایی راک اند رول است سرگرم کننده. که گه خیلی باحال است.

WS: این بسیار سرگرم کننده است و همه باید بتوانند بهترین زندگی راک اند رول خود را داشته باشند. به دلیل رنگ پوست یا بافت مو و یا هر نوع دیگری نباید از این کار منع شود.

می توانید یک بطری Alien Goddess را با قیمت 85 میلی لیتر برای 30 میلی لیتر ، 120 دلار برای 60 میلی لیتر ، 170 دلار برای 90 میلی لیتر ، 32 دلار برای اندازه 10 میلی لیتر سفر و 150 دلار برای 100 میلی لیتر پر کردن محیط زیست ، از 23 ژوئیه ، muglerusa.com، در تاریخ 1 آگوست بصورت آنلاین در Sephora و Ulta Beauty و در تاریخ 15 آگوست در فروشگاه ها.


طرفداران عطر ، این داستان ها را بررسی کنید:


اکنون ، تکنیک های کشیدن Monet X Change 3 را تماشا کنید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>