Yayoi Kusama: اتاقهای Infinity در Tate Modern 2021 لندن

[ad_1]

به مناسبت بیستمین سالگرد تیت مدرن (کمی دیر به دلیل شیوع همه گیر) ، نمایشگاهی به هنرمند مشهور ژاپنی یاویوی کوساما اختصاص داده خواهد شد اتاقهای بی نهایت نمایشگاه از 18 مه 2021 به مدت یک سال کامل. این فرصتی نادر برای دیدن دو مورد از اتاق آینه غوطه وری کوساما است که همراه با عکس ها و فیلم هایی از کارهای اجرایی اولیه و زمان سپری شده در استودیو است.

این نمایشگاه “اتاق آینه ای بی نهایت – پر از درخشش زندگی” را به نمایش می گذارد ، که یکی از بزرگترین نصب های کوساما تا به امروز است و در ابتدا برای سال گذشته در Tate Modern ساخته شده است. این اتاق در کنار “لوستر غم” نشان داده خواهد شد ، که طبق بیانیه منتشر شده توسط تیت ، اتاقی است که “توهم جهان بی حد و مرز لوسترهای کریستالی چرخان” را ایجاد می کند.

در ابتدا این نمایشگاه قرار بود در 11 مه سال 2020 افتتاح شود ، اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، با تاخیر برگزار شد. اینکه و در چه موقع نمایشگاه در آینده افتتاح خواهد شد قطعی نبود و اکنون می توانیم نمایشگاه را تأیید کنیم Yayoi Kusama: اتاقهای بی نهایت در 18 ژوئن 2021 مطابق با نقشه راه دولت برای بازگشایی موزه ها و تئاترهای انگلیس از 17 مه بازگشت. این نمایشگاه تا 12 ژوئن 2022 دایر خواهد بود و هزینه 10 پوند برای افراد غیر عضو و 5 پوند برای بازدید اعضای تیت هزینه دارد.

منبع تصویر: تیت مدرن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>