Zodiac Affinity در Spotify چیست؟

[ad_1]

عکس زن جوان با استفاده از تلفن هوشمند و هدفون روی مبل در خانه
منبع تصویر: گتی / دلماین دونسون

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر کتابخانه موسیقی شما توسط کیهان سازماندهی شود ، چگونه خواهد بود؟ کنجکاو هستید که بدانید کدام یک از آهنگ های مورد علاقه شما بیشتر با علامت زودیاک شما همسو است ، یا کدام دوست بر اساس نشانه خود همان آهنگ را در سر او گیر کرده است؟ Zodiac Affinity ، تولید کننده لیست پخش جدید مبتنی بر Spotify که توسط Javier Blázquez ، Lucas Aranda و Maria Artalejo ایجاد شده است ، از کیهان می خواهد که یک لیست پخش کوتاه اما راضی کننده را با استفاده از سلیقه بی نظیر شما در موسیقی و هر کدام از علائم زودیاک با شما صحبت کند ، درست کند. تو بیشترین

روند تولید لیست پخش برای هر نشانه از کتابخانه شخصی شما ساده است. ابتدا از شما خواسته می شود که به حساب Spotify خود در صفحه اصلی Zodiac Affinity وارد شوید ، که شامل تأیید سایت برای دسترسی به داده هایی از جمله: نام کاربری Spotify ، تعداد دنبال کنندگان ، آهنگ ها در کتابخانه ذخیره شده شما و هنرمندان برتر شما است – می توانید لغو کنید دسترسی به این اطلاعات در هر زمان. پس از اعطای دسترسی ، به صفحه ای وارد می شوید که فقط یک منوی کشویی از علائم زودیاک دارد. به سادگی علامتی را که بیشتر به شما فراخوانی می شود انتخاب کنید و مجموعه آهنگ های انتخاب شده توسط کیهان را فقط با موارد دلخواه خود ببینید.

من به عنوان یک ثور و اولین بار از Zodiac Affinity ، کنجکاو شدم ببینم کدام آهنگ ها در کتابخانه من بیشتر مطابق با لرز است ، با این وجود انرژی پایدار گاو نر که ما Taurians شناخته شده است. برای فهمیدن ، من به سادگی “Taurus” را از فهرست کشویی اولیه انتخاب کردم و مدت کوتاهی منتظر ماندم در حالی که کیهان یک لیست پخش پنج آهنگ را به ویژه برای علامت زودیاک من ایجاد کرد. در حالی که نحوه انتخاب هر آهنگ به عنوان یک راز از کیهان باقی مانده است ، لیست پخش Taurus که برای من ایجاد شده است کاملاً نمایانگر نشانه من است.

tmp_JQtNBF_bb45b2b5883aede1_Taurus.png
منبع تصویر: میل زودیاک

در حالی که من به دلایل فردی خود کاملاً همه این آهنگ ها را دوست داشتم ، اما بلافاصله می توانستم ارتباطی نجومی بین آهنگ هایی را که برای نشانه من تأیید کننده است ، ببینم. به عنوان مثال “Some Kinda Voodoo” ساخته Criibaby ، آواز آرام و دوست داشتنی یک Taurus را با آواز هماهنگ و متن ترانه های دوست داشتنی آینه می دهد. “Tic Toc” از Kanis با ضرب و شتم پرتحرک و جریانهای پویای خود ، از سرسختی بدنام Taurian تقلید می کند ، و “Safaera” از Bad Bunny ، خوب ، بگذارید فقط بگوییم که این فقط طعمی است از آنچه شما خواهید گرفت وقتی که یک Taurus آماده است تا از آنها بیرون بیاید پوسته.

تهیه یک لیست پخش مخصوص علائم شما جالب است ، اما لذت واقعی Zodiac Affinity این است که بفهمید کدام یک از آهنگ های مورد علاقه شما با علائم نجومی اطرافیان همسو است. خواه از دوستان ، اعضای خانواده یا شریک زندگی شما باشد ، تنظیم آهنگ های کتابخانه بر اساس نشانه های طالع بینی افراد زندگی شما می تواند به شما کمک کند تا شکاف بین سلیقه موسیقی عزیزانتان و شما را برطرف کند. به عنوان مثال ، اگر من در هنگام سفر جاده ای همراه با همسران خود ، مسئولیت موسیقی را بر عهده داشته باشم ، آهنگ های زیر را با هم ترکیب می کنم – که به هر یک از علائم آنها اختصاص یافته است – و یک لیست پخش اصلی را ایجاد می کنم که همه می توانند لذت ببرند ، در حالی که شیرینی آن را برداشت می کنم از آهنگ های مورد علاقه مطلق من با مردم مورد علاقه خود لذت ببرم. اگر از من بپرسید هیچ برد بیشتری وجود ندارد.

tmp_7Vxghp_c96b457b82a91475_Leo.png
منبع تصویر: میل زودیاک

tmp_2vzozZ_ccc01abc1797b166_Aries.png
منبع تصویر: میل زودیاک

tmp_moI1ql_068af729ecbbe491_Scorpio.png
منبع تصویر: میل زودیاک

برای اینکه کتابخانه Spotify شما توسط Cosmos بصورت رایگان خوانده شود ، Zodiac Affinity را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>