Zoë Kravitz در NYC از کیف سبز Telfar و دامن لغزش استفاده می کند

[ad_1]

زوئه کراویتز بازیگر زن گربه دار در شهر نیویورک مشاهده شد که تمام قطعات اصلی دهه 90 را که باید به طور ماهرانه دهه را در یک روز گرم تابستان هدایت کند ، پوشیده بود. کراویتز دامن ساتن کم پشتی ، تاپ آستین دار ، کمان موی آبی ، حلقه های کوچک ، طلایی ، گردنبند چوکر زنجیری ، عینک آفتابی سیاه تیره-همکاری بین الیور پیپز و The Row-و فلیپ فلاپ را انتخاب کرد. و البته او با لباس خرید بسیار دلپذیر Telfar لباس را برترین کرد. (اگرچه نام تجاری در سال 2005 تأسیس شد ، اما در دهه 90 کاملاً عالی بود.)

انتخاب رنگ Zoë در کیف مورد علاقه همه سایه زیتون تیره است ، که در حال حاضر در سایت فروخته شده است و هیچ کس تعجب نمی کند. گفته می شود ، روش ساده برای استایل دادن به بقیه گروه او قطعاً چیزی است که می توانید با کمک ما مدیریت کنید. اگرچه ما دقیقاً نمی دانیم که زوئه به کجا می رفت یا چه کسی را می دید ، ما فقط می توانیم تمام تمجیدهایی را که به محض ورود به او شده تصور کنیم. پیش از این ، چند زاویه مختلف از آخرین لحظات خیابان Zooe در مرکز شهر را بررسی کنید ، سپس ظاهر او را خریداری کنید – و جرات ندارید کمان مو را فراموش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>