Zoë Kravitz و Jonah Hill برای عکس اینستاگرام از ردیف استفاده می کنند

[ad_1]

جونا هیل و زوئه کراویتز سر و صدای زیادی ایجاد می کنند بدون اینکه حرف زیادی بزنند این بازیگران اخیراً برای چند عکس اینستاگرامی (The Row را پوشیده اند ، نه کمتر!) ژست گرفتند و شبکه های اجتماعی را به مارپیچ فرستادند. جونا گفت ، “مدل سازی از نظر احساسی پیچیده است” ، اما من استدلال می کنم که تلاش می کند دقیقاً معنی این ضربه محکم را جمع کند. آیا این یک آلی آویز منظم است؟ شاید. یک پروژه مخفی؟ احتمالاً یا ممکن است چیزی بیشتر باشد؟ مطمئناً از این موضوع عصبانی نخواهم شد.

برای آنچه ارزش دارد ، دوستان جونا و زوئه کاملاً از دیدار خود پشتیبانی می کنند. افراد مشهوری مانند مایکل بی. جوردن ، بلا حدید ، زیو و جرمی او. هریس پس از پخش زنده عکس ها با صدای بلند هیجان خود را ابراز کردند. حتی تیلور پیج ، که اخیراً شایعات عاشقانه ای را با خود زوئو برانگیخته است ، در این نظرات کمی ایموجی چشم قلب را به اشتراک گذاشته است. این رابطه ، چه از نوع افلاطونی و چه فراتر از آن باشد ، مورد تایید ستارگان کسانی قرار می گیرد که آنها را بیشتر می شناسند – از جمله مادر جونا. عکس بالا را بررسی کنید تا ببینید چه سروصدایی در مورد آن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>