با بهترین مدل های منحنی برای دنبال کردن در اینستاگرام در سال 2021 آشنا شوید

[ad_1]

تعریف فرهنگی زیبایی به آرامی شروع به تکامل می کند ، و بهتر است دیر از هرگز. این واقعیت که اکنون اشلی گراهام به عنوان یک نام خانوادگی جهانی شناخته شده است ، گویای چنین پیشرفتی است. و اگر تاکنون نمی دانید چه کسی است ، خوب ، باید این مسئله را در اسرع وقت از نظر انسانی برطرف کنید. ما در دوره ای زندگی می کنیم که مردم (درنهایت) از مارک ها و نشریات مسئولیت پذیر می گیرند و آنچه را که مدتهاست “کلاسیک” معیارهای زیبایی آمریکا تلقی می شود به چالش می کشند و من کاملا دوست دارم آن را ببینم.

البته کارهای بی نهایت زیادی نیز باید انجام شود. با این حال ، دلیل کافی است تا آنچه را که جشن می گیریم جشن بگیریم هستند دیدن: تنوع و ورود بیشتر در صنعت مدل سازی بیش از هر زمان دیگری. برای ادامه سوزن به جلو ، همه ما باید دسته جمعی را از انتخاب این چهره های جدیدتر به عنوان “اندازه بزرگ” دور کنیم و به سادگی از آنها به عنوان مدل یاد کنیم. اولین قدم برای داشتن چشم انداز فراگیرتر در زیبایی و مد این است که مجبور به کسب این صلاحیت نیستید. تقریباً مانند این است که اگر واجد اصطلاح مدل با “به علاوه” باشیم ، تلویحاً این معنی را می دهیم که خود این کلمه به معنی نازک است. این دو از یکدیگر جدا نیستند.

همه ما باید در مجموع از واجد شرایط بودن این چهره های جدیدتر به عنوان “plus size” دور شویم و به سادگی از آنها به عنوان مدل یاد کنیم.

وقتی بزرگ شدم ، تحقیق در نمایش های هفته مد را دوست داشتم تا هم ظاهر باورنکردنی را ببینم و هم همه چیز را در مورد مدل هایی که در آنها راه می روند یاد بگیرم. من به طور مرتب خیال رفتن به چادرهای معروف و نشستن در صف اول در یک نمایشگاه را تصور می کردم. چه زمانی مدل برتر بعدی آمریکا برای اولین بار ، خانواده من تازه به حومه کنتیکت نقل مکان کرده بودند. من به طور طبیعی وسواس زیادی نسبت به این نمایش پیدا کردم زیرا احساس می کردم یک باره مد می شوم ، هیجان و کمی برش می خورم. من خودآگاهی کافی داشتم تا بدانم که الف. اگر مجبور شدم که هر چیز دیگری را که دختران در آن قرار دارند انجام دهم مدل برتر بعدی آمریکا مجبور شدم برای یک کنسرت انجام دهم ، من کاملاً یک روز دوام نمی آورم و ب. من هرگز قصد نداشتم لاغر و قد بلندی داشته باشم كه بتوانم مدل شوم ، حتی اگر ناامیدانه بخواهم كه باشم.

سپس فصل 3 من و بقیه جهان را با توکارا جونز آشنا کرد. این یک لحظه در آن زمان زیرا او اولین مسابقه دهنده اصطلاحاً “به اضافه اندازه” از زمان آغاز نمایش بود. وقتی به آن روز برمی گردم یادآوری می شوم که قبل از آن ندیده ام کسی خود را مدلی شبیه خودش یا من بنامد. چیزی که من در تلویزیون جعبه 16 اینچی خود دیدم یک مدل با اعتماد به نفس با سرمایه بزرگ بود. او به من احساس کرد بدن نرم و مشاعره بزرگ من نیازی به پنهان شدن در بالای دهقان بزرگ و غم انگیز من که به احتمال زیاد پوشیده بودم برای پوشاندن من منحنی ها برای یک بار هم که شده ، احساس کردم دیده شده است – از نظر خوب.

سال ها بعد ، در جولای 2008 ، به یاد می آورم که شماره سیاه که اکنون نمادین است ، انتخاب کردم Vogue ایتالیا در دکه روزنامه فروشی محلی من در صفحات آن ، توكارا جونز توسط عكاس افسانه ای مد ، استیون مایزل ، ضبط شده بود و بار دیگر ، اولین بار بود كه جسمی مانند بدن او را مشاهده می كردم – جسمی كه به بدن خودم نزدیك بود – به صورت شیك. در آن زمان ، تصاویر از مدل های انحنا به آرامی ظاهر می شدند ، اما به طور معمول بسیار استاندارد بودند و لازم به ذکر است ، بسیار لباس پوشیده بودند. این نیست این گسترش سکسی ، مهار نشده و بیش از هر چیز کاملاً زرق و برق دار بود. به همین دلایل و موارد دیگر ، برای همیشه فضای بدون رانت را در ذهن من اشغال خواهد کرد.

و اکنون ، این نسل جدید از مدل ها همین احساس را برای من ایجاد کرده اند. به لطف ظهور شبکه های اجتماعی ، ما می توانیم فراتر از زیبایی ظاهری آنها را ببینیم و از شخصیت آنها بینشی کسب کنیم ، ابعادی که قبلا فقط برای سوپرمدل های برتر (و اغلب لاغر) جهان اختصاص داشت. من این آزادی را جمع آوری کردم که این گروه هیجان انگیز از مدل ها را جمع آوری کنم – برخی از آنها که اثری از بین برنده در صنعت دارند ، برخی دیگر که تازه شروع به کار می کنند و برخی دیگر که فقط در پوستی که دارند زیبا هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>