بیهوشی در کاشت مو سال 2021

[ad_1]

بیهوشی در کاشت مو : استفاده از بیهوشی برای کاشت مو برای راحتی عمل و بیمار بسیار مهم است. برای درک مفهوم بی حسی موضعی برای کاشت مو ، دانستن برخی اطلاعات اساسی در مورد مفهوم بیهوشی مفید است.

بیهوشی در حین کاشت مو احساس درد در حین عمل را از بین می برد و یک عمل راحت را تضمین می کند.

همچنین با بیهوشی از بروز واکنشهای جسمی ناگهانی فرد در حین عمل جلوگیری می شود. به این ترتیب ، عملیات تحت بیهوشی تحت شرایط مطلوب تر و راحت تر انجام می شود.

انواع بیهوشی برای کاشت مو

بیهوشی انواع مختلفی دارد که برای اعمال و کاربردهای مختلف استفاده می شود. بسته به روشی که باید انجام شود ، متخصص بیهوشی از یکی از انواع مختلف بیهوشی استفاده می کند. انواع بیهوشی بسته به منطقه یا سطح بیهوشی متفاوت است. انواع مختلف بیهوشی برای جراحی ها و کاربردهای مختلف وجود دارد.

انواع بیهوشی بسته به منطقه مورد استفاده به 3 قسمت تقسیم می شوند. این شامل:

  • بیهوشی عمومی
  • بیهوشی منطقه ای دوم
  • سوم بی حسی موضعی

بیایید نگاهی دقیق به عملکردهای اساسی هر یک از این نوع بیهوشی ها بیندازیم.

بیهوشی عمومی :

در بیهوشی عمومی ، جامع ترین نوع بیهوشی ، فرد کاملاً بیهوش و بی حس است زیرا با داروی داخل وریدی بیهوش می شود.

در بیهوشی عمومی ، که منجر به کاهش هوشیاری موقت می شود ، بیمار که در حین عمل در خواب عمیق به سر می برد و چیزی را احساس نمی کند یا به خاطر نمی آورد ، با قطع بیهوشی در پایان عمل بیدار می شود. بیهوشی عمومی ، که امروزه برای بسیاری از اقدامات جدی جراحی ضروری است ، نوعی بیهوشی مورد نیاز برای کاشت مو نیست.

بیهوشی منطقه ای:

این نوع بیهوشی که در صورت خطرناک بودن بیهوشی عمومی و یا ضروری نبودن آن مورد استفاده قرار می گیرد ، با بیهوشی در ناحیه خاصی از بدن برای جراحی انجام می شود. به این ترتیب از انتقال محرک هایی مانند درد از طریق اعصاب جلوگیری می شود. تحت بیهوشی منطقه ای فرد نمی خوابد. فرد هوشیار است و حواس او مانند بینایی ، شنوایی ، چشایی و بویایی عملکردی دارد. بیهوشی منطقه ای انواع مختلفی دارد که به نام منطقه انجام می شود.

بی حسی موضعی:

برای روشهای جراحی جزئی ، فقط در ناحیه ای که عمل انجام می شود با سرنگ های بسیار نازک استفاده می شود. بی حسی موضعی روش بیهوشی است که برای بیهوشی ناحیه انجام عمل با تزریق ماده بی حسی استفاده می شود. برخلاف بیهوشی عمومی ، بی حسی موضعی که توسط پزشک شما انجام می شود ، به سختی خطری دارد. متخصص بیهوشی باید بررسی کند که آیا وضعیت عمومی سلامتی بیمار که بیهوشی به او تجویز می شود به طور غیرمنتظره تغییر می کند یا خیر. برای بیمارانی که نگران بی حسی موضعی برای کاشت مو هستند ، می توان قبل از بی حسی موضعی از آرام بخشی با داروهای آرام بخش استفاده کرد.

بیهوشی برای کاشت مو چگونه انجام می شود؟ 

از بی حسی موضعی برای کاشت مو استفاده می شود. در طول انجام کاشت مو، استفاده از بی حسی بسیار مهم است. به لطف بی حسی موضعی ، بیمار دردی را در ناحیه تحت درمان احساس نمی کند.

قبل از کاشت مو، ناحیه اهدا کننده ابتدا بی حس می شود. بی حسی موضعی که برای کاشت مو استفاده می شود به طور کلی هیچ آسیب و خطری مانند بیهوشی عمومی ندارد.

بیهوشی در کاشت مو

در کاشت مو ، قبل از جمع آوری کاشت ، محل جمع آوری ریشه مو با استفاده از سرنگ های…

اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>