تیموتی چلامت بازیگر نقش ویلی وونکا جوان در فیلم جدید

[ad_1]

این را تصویر کنید: تیموتی چلامت با کلاه بالا و کت و شلوار بنفش با خواندن “Pure Imagination” در حالی که از میان زمینه ای از اب نبات چوبی به اندازه واقعی و درختان آب نبات که چوب دستی در دست دارد رد می شود ، آواز می خواند. نه ، این داستان داستانی از رویای وحشیانه ناشی از روانگردان نیست که من اخیراً دیده ام – این خیلی خوب می تواند به یک واقعیت روی صفحه تبدیل شود اکنون که Chalamet به عنوان ویلی وونکا در یک فیلم جدید از برادران وارنر انتخاب شده است.

من می دانم که به چه چیزی فکر می کنید و می توانم به شما اطمینان دهم که واکنش مشابهی داشته ام. بله ، ما هنوز رسیده ایم یکی دیگر فیلمی درباره ویلی وونکا ، علی رغم این واقعیت که هیچ کس درخواست پیگیری برای نمایش نمادین شکلات غریب 1974 از جین وایلدر یا برداشت جانی دپ از شخصیت داستانی 34 سال بعد را نکرد. گرچه فکر می کنم استعداد تیمی مستحق نقش های تازه تر و پیش از این هرگز دیده نشده است ، اما حداقل فرصتی دیگر است که آن آرواره قلم زنی شده او را روی صفحه نقره ای ببینم ، درست است؟ با عنوان ساده وونکا و قرار است در 17 مارس 2023 اکران شود ، سومین اقتباس حول و حوش تربیت وونکا پیش از افتتاح کارخانه شکلات بزرگتر از عمر خود خواهد بود ، ضرب الاجل گزارش ها. ظاهراً Chalamet برای اولین بار با چند شماره موسیقی مهارت آواز و رقص خود را به نمایش می گذارد ، بنابراین مطمئناً چیزی است که باید منتظر آن بود.

جزئیات فراتر از آن در این مرحله همچنان در معرض چالش قرار دارد ، اما اخبار منتخب غیر منتظره ، چندین س importantال مهم را برهم زده است. اول و مهمترین ، آیا قفل های فرفری و شکننده Chalamet صاف می شوند و به صورت یک موی صاف ، مدل موی دلا دپ در می آیند؟ چارلی و کارخانه شکلات سازی؟ آیا لباس های او از پاپیون تشکیل خواهد شد؟ از آنجا که من در زندگی خود کاملاً به محتوای بیشتری از Timmy bowtie احتیاج دارم. آیا بازیگر در هر مرحله از فیلم مهارت های معروف رپ خود را به نمایش می گذارد؟ با توجه به انتشار از راه دور پروژه ، احتمالاً باید مدتی منتظر بمانیم تا پاسخ این سiesالات را دریافت کنیم ، اما تا زمانی که این کار را انجام دهیم ، می توانید خیال بافی من درباره چرخش چلمت در میان آب نبات را پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>