جزئیات مربوط به نمایش نت فلیکس شاهزاده هری و مگان مارکل

[ad_1]

پرنس هری و مگان مارکل پاییز گذشته یک قرارداد مهم چند ساله با نتفلیکس امضا کردند. در زمان اعلام این خبر ، تنها چیزی که می دانستیم این بود که آنها پروژه های متنوعی را تهیه می کنند که شامل مستند ، مستند ، فیلم سینمایی ، نمایش فیلمنامه ای و برنامه های کودک ، به طور انحصاری برای نت فلیکس است. خوب ، دوک و دوشس ساسکس اولین سری خود را با پخش کننده فیلم اعلام کردند و ما واقعاً متعجب هستیم که زودتر حدس نزده ایم.

روز سه شنبه ، مشخص شد که هری و مگان در حال حاضر در حال کار بر روی دکتراهایی با عنوان هستند قلب اینویکتوس این بازی حول بازیهای Invictus 2022 برگزار می شود ، بازیهایی که در ابتدا قرار بود در سال 2020 برگزار شود. این زوج هنوز مشخص نکرده اند که چه چیزهایی را در دست ساخت دارند ، اما با دانستن اینکه چقدر آنها برای روشن کردن دلایل مهم متعهد هستند ، چیزی به ما می گوید پروژه بعدی مطابق با این پروژه خواهد بود. برای دریافت تمام جزئیات به مطالعه ادامه دهید قلب اینویکتوس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>