جین فوندا به قیمت طلای گلوب 2021 ریمل 9 دلاری پوشید – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

این یک شب به یادماندنی بود جین فوندا. در امشب گلدن گلوب 2021، ستاره برجسته سینما برای کار خارق العاده در صنعت فیلم جایزه سیسیل بی دمیل را دریافت کرد. او با پوشیدن کت و شلوار کرم زیبا ، پاشنه نقره ای و گوشواره های طلای اثیری در نمایشگاه جایزه سالانه پا به عرصه حضور گذاشت. او برای زیبایی خود آن را تازه و کلاسیک نگه داشت ، با پوستی شبنم ، مژه های کامل و لب برهنه.

دیوید دلون ، هنرمند گریم می گوید الهام او بر اساس موهای فوندا و همچنین کت و شلوار زرق و برق دار او بود. او می گوید: “طی این سال گذشته ، جین موهای خود را به حالت طبیعی نقره ای رشد داده است ، که یک قاب زیبا و قابل توجه برای صورت او است.” جذابیت “لباس او برای امشب یک لباس زیبای کرم رنگ است لباس ریشارد تایلر ، [so] الهام بخش من برای نگاه امشب جذابیت جدید و مدرن هالیوود است. “

دلون می گوید ، نگاه او کاملاً به چشم های چشمگیر و پوست تازه مربوط می شد. “من با آماده سازی پوست او با مرطوب کننده Age Perfect Rosy Tone L’Oréal Paris شروع کردم ، و سپس من از Age Perfect Radiant Serum Foundation برای پوشش متوسط ​​و سبک وزن استفاده کردم.”

روی چشمان او ، او یک ظاهر دودی نرم ایجاد کرد تا تعریف را اضافه کند. دلون می گوید: “من از رنگ سایه چشم دودی خاکستری ، پیوتر و سایه های زغالی برای ایجاد چشمان او استفاده کردم و از خط چشم Glide Glide L’Oréal Paris در Charcoal و ریمل اصل Voluminous Black برای بیان و عمق بیشتر استفاده کردم.” “این ، همراه با یک سری مژه ، از آرایش چشم او تعریف کرد.”

برای گونه های خود ، دلون برای درخشش ظریف از Radiant Satin Blush برند در گل همیشه بهار استفاده کرد. سپس رژ لب ساتن Perfect را در گلبرگ صورتی اضافه کرد تا همه چیز را به هم گره بزند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اکنون در مورد زیبایی نشان دادن جایزه بیشتر بخوانید:


خواندن تمام شد؟ دالی پرتون را ببینید که تکامل نگاه نمادین خود را از بین می برد:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>