دوقلوهای جسیکا و جنیفر گادیرووا با هم المپیکی هستند

[ad_1]

ژیمناست های دوقلو جسیکا و جنیفر گادیروا اکنون می توانند به طور رسمی بگویند که آنها نه تنها المپیک بلکه مدال آور المپیک نیز هستند. نوجوانان 16 ساله تیم GB همراه با هم تیمی هایش آلیس کینسلا و آملی مورگان ، در مسابقات تیمی ژیمناستیک هنری زنان توکیو ، برنز را پشت سر ایالات متحده گرفتند. آن روز 27 ژوئیه بود و اولین مدال بریتانیا در مسابقات تیمی زنان در 93 سال گذشته بود. دو روز بعد ، هر دو در فینال همه جانبه شرکت کردند که در آن سونیسا لی برنده شد. آنها هر كدام به 15 ژیمناست ژیمناست راه یافتند و جسیكا مقام دهم و جنیفر سیزدهم را بدست آوردند.

طبق اعلام ژیمناستیک بریتانیا ، مقام دهم جسیکا بهترین نتیجه یک ژیمناست زن بریتانیایی در تاریخ المپیک بود. خواهر جنیفر گفت ، از طریق روزنامه گاردین، که هدف آنها ساختن پاریس 2024 بود ، بنابراین حضور در بازیهای توکیو و کسب مدال به صورت تیمی “بیش از یک رویا است.”

جسیکا و جنیفر که از میراث آذربایجانی هستند و دارای تابعیت ایرلندی و بریتانیایی هستند ، در آکادمی ژیمناستیک آیلزبری تمرین می کنند و این ورزش را در شش سالگی آغاز کردند. جسیکا اولین قهرمانی خود را در مسابقات قهرمانی بزرگسالان به عنوان ژیمناست بزرگسالان با کسب طلای کف در مسابقات قهرمانی اروپا 2021 ، جایی که همچنین نقره ای در خرک و برنز در سراسر جهان دریافت کرد ، رقم زد. جنیفر امسال از مسابقات قهرمانی اروپا کنار رفت از روی احتیاط، اما در سطح خردسالان ، او دارنده مدال نقره جهان در طاق بود. علاوه بر این ، او در مسابقات ژیمناستیک بزرگسالان خود در جام 2020 آمریکا در مجموع چهارم شد.

من به عنوان فردی که به مدت دو دهه در کنار دوقلوی من در ژیمناستیک شرکت کرد ، هر چند در سطح پایینی ، می دانم که رقابت خواهر و برادر چگونه است ، اما اینکه بدانید بهترین دوست شما در کنار شما برای حمایت است. جنیفر به Olympics.com گفت: “ما هر ثانیه را با یکدیگر می گذرانیم ، بنابراین وقتی از هم جدا هستیم فرق می کند.” “اما من احساس می کنم گاهی اوقات ما به این استقلال از یکدیگر نیاز داریم و فقط روی خودمان تمرکز می کنیم بدون این که او همیشه در کنار من باشد. ما در پایان روز فردی هستیم ، بنابراین از گذراندن اوقات فراغت خود لذت می بریم اما اگر اینطور باشد خیلی طولانی است تا دوباره همدیگر را ببینیم. “

جسیکا اخبار خود را در مورد تشکیل تیم المپیک بریتانیا در ابتدا ، قبل از خواهر دوقلویش شنید. وی گفت: “ما برای من هیجان زده بودیم اما از شنیدن اخبار جن هنوز کمی عصبی بودیم ، اما به محض شنیدن خبرهای او همه ما اشک می ریختیم و همه همه بسیار هیجان زده بودند.”

آنها تنها دو ژیمناست هنری دوگانه در بازی ها نیستند. آسیا و آلیس آماتو نماینده ایتالیا هستند و دومی اخیر در 29 ژوئیه به فینال همه جانبه راه یافتند و بیستم شدند. دو بازیکن المپیکی سان و لیک وورس اهل هلند هستند. پس از کناره گیری الی بلک کانادایی به دلیل مصدومیت ، لیک به عنوان اولین ورزشکار ذخیره به فینال همه کاره رفت و او در رده بندی 24 ام شد. و در سمت ژیمناستیک موزون ، دینا و آرینا آورینا نماینده کمیته المپیک روسیه هستند.

پیش از این ، عکسهای شایان ستایش Gadirovas ، یک دو نفر واقعاً پویا ، در بازیهای توکیو را ببینید. بعلاوه ، حساب مشترک آنها در اینستاگرام ،gadirova_twins ، را دنبال کنید تا دو هدف اصلی را به دست آورید! (روانشناسان جسیکا را در فینال زمین در 2 آگوست تماشا می کنند. جنیفر اولین ورزشکار ذخیره همان فینال است و در صورت انتخاب کناره گیری جایگزین سیمون بیلز می شود.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>