رجینا کینگ با برش موی Flob در اسکار 2021

[ad_1]

رجینا کینگ یک فصل جایزه باورنکردنی را پشت سر می گذارد و اینطور نیست فقط به دلیل تمام شناخت اولین کارگردانی وی یک شب در میامی شده است گرفتن ظاهر این بازیگر زن تقریباً در هر جایزه مجازی نشان دهنده فرش قرمز است که تا کنون از دم اسبی که به دور کمر بسته شده و در طول جوایز انتخاب منتقدان گرفته تا بافتنی های دو رنگ جعبه ای که در مراسم اهدای جوایز صنفی طراحان پوشیده بود ، مسلط بوده و او در مراسم اسکار یکشنبه شب قطعاً هیچ مشتی نخورد.

کینگ در آخر هفته آخر اسکارها با یکی از جنسی ترین روندهای بهاری مو ، “شلخته” ظاهر شد. همانطور که قبلاً گزارش داده ایم ، flob (یا باب تخت) یک باب صاف است که با یک قسمت میانی صاف و صاف پوشیده شده است. برش طول چانه کینگ – که کار دستی لاری سیمز ، آرایشگر مو بود – بسیار ساده به نظر می رسید و کاملاً مطابق با لباس عادی و آبی رنگ پاستلی بود که از لوئیس ویتون استفاده می کرد و باعث می شد در واقع روی پروانه قرمز شبیه پروانه واقعی باشد.

نگاه کل او را از هر زاویه پیش رو بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>