ریمل مژه Huda Beauty Legit بهتر از دروغ است

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

من و مادر ، خواهرم و من در طول این سالها اختلاف زیادی داشته ایم. ما بر سر کفش جنگیده ایم و بر سر لباس جنگیده ایم – من و خواهرم بیشتر از من و مادرم – اما هرگز فکر نمی کردم که بخاطر یک لوله ریمل دعوا کنیم. ریمل!

از آنجایی که استفاده از ماسک های صورت چنین تمرکزی را روی چشم قرار داده است ، من بیشتر ریمل و سایه چشم خود را آزمایش کرده ام و اواخر تابستان سال گذشته Legit Lash Huda Beauty را کشف کردم (که به نظر 10 سال پیش می رسد بلکه همین دیروز است؟). قبل از اینکه آن را باز کنم ، من روی ریمل نمادین بهتر از رابطه جنسی Too Faced انگشت می کشیدم و هرگز فکر نمی کردم از کلاسیک دور شوم. اما لحظه ای که لگیت لش را امتحان کردم ، مثل “بهتر از چه کسی؟”

لوله سیاه براق دو سر است. یک طرف روی حلقه زدن و طولانی شدن مژه ها متمرکز است ، در حالی که طرف دیگر کاملاً مربوط به حجم است و این بدان معنی است که می توانم هر روز ظاهری را که می خواهم انتخاب و انتخاب کنم. حتی گاهی اوقات ، هر دو را لایه لایه می کنم.

با یک بار کشیدن فرمول حلقه و بلند کردن ، قسم می خورم به نظر می رسید که مژه های مصنوعی پوشیده ام. من حتی نیازی به استفاده از بیگودی قابل اعتماد خود برای بدست آوردن آن غواصی آرزو نداشتم و طول ریمل ارائه شده باورنکردنی بود. هر مژه را به طور مساوی پوشاند و با هر برس از پایه تا نوک ، دیدم که آنها طولانی می شوند – نه عنکبوتی ، که فقط برای من مناسب نیست. حتی با چند لایه ، مژه های من بدون پوسته و پوسته می مانند.

چوب حجم به همان اندازه وای القا کننده بود. مژه های معمولاً نازک من پر ، ضخیم و شاداب به نظر می رسیدند ، به طوری که مادرم ، که کاملاً از ریمل خوش تیپ است ، از من پرسید که من چه می پوشم. گفتم: “لگیت لش”.

یک روز بعد ، متوجه شدم که لوله من از جای خود خارج شده است (بله ، من می توانم کمی OCD باشم) ، و از دو نفر دیگر که ریمل استفاده می کنند در خانه من پرسیدم که آیا جرات کرده اند لگیت لش مرا لمس کنند؟ این مادر من بود که تازه آخرین ریمل مورد علاقه خود را که فقط در آلمان می توانست استفاده کند ، استفاده کرد. “چگونه آن را دوست دارید؟” من پرسیدم. او کاملا آن را دوست داشت.

روز بعد ، خواهرم یک جلسه بزرگنمایی داشت و مژه هایش به طور قابل توجهی حجیم تر بودند. من شروع کردم به گفتن دو کلمه: “لگیت لش؟” سرش را تکان داد. من را اشتباه نگیرید: من با اشتراک گذاری خوب هستم ، اما همچنین می خواهم این لوله دوام داشته باشد.

وقتی نه یک نفر ، نه دو نفر ، بلکه سه نفر از افراد مایل به ریمل مایل به یک لوله خاص نمی شوند ، می دانید که باید خوب باشد. و این فقط خانواده من نیستند. صدها خریدار در وب سایت Huda Beauty نظرات بسیار خوبی برای Legit Lash گذاشته اند و آن را “بهترین ریمل مژه و ابرو تاکنون” خوانده اند. با 27 دلار پاپ ، من مادر و خواهرم لوله های خودشان را می خرم تا دیگر مجبور نباشیم بر سر اینکه چه کسی می تواند آن را در دستشویی خود داشته باشد ، در حالی که سرانجام حباب قرنطینه را ترک می کنیم ، دعوا کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>