سرم اسید هیالورونیک CeraVe وارد انگلستان شد. | مرور

[ad_1]

سرم هیالورونیک اسید CeraVe سرانجام راه خود را در آن حوضچه باز کرده است – اخباری که به گوش ما می رسد. . . و به پوست خشک و خشک ما که به تازگی به لطف ماهها گیر افتاده در بدن ، بی روح و کسل کننده به نظر می رسد. اما این خبر فقط هیجان انگیز نیست زیرا پوست ما به شدت نیاز به یک ضربه عظیم از آبرسانی دارد. این امر همچنین به این دلیل است که نه تنها CeraVe یک مارک مورد علاقه متخصصان پوست است (بنابراین می دانید فرمول های آن برای پوست شما مناسب هستند و واقعاً م workثر هستند) ، بلکه این سرم خاصیت اسید هیالورونیک نیز کاملاً منحصر به فرد است.

اولین چیزی که در مورد سرم هیالورونیک اسید CeraVe (17 پوند) مشاهده می کنید این است که بافت بیشتر شبیه یک کرم است تا یک سرم آبکی ، چیزی که ما به شکل ظاهری سرم های HA عادت کرده ایم. در واقع چنان تعجب کردم که پس از توزیع سرم از پمپ ، بلافاصله برچسب را اسکن کردم تا مطمئن شوم که این محصول صحیحی است که برای بررسی به من ارسال شده است. خوب ، مطمئناً محصول صحیحی بود و نام تجاری دلیل آن ضخیم تر بودن بافت بود. یکی از بنیانگذاران CeraVe از طریق بیانیه مطبوعاتی توضیح داد: “مفهوم سرم رساندن غلظت بالایی از مواد فعال به پوست است.” “سرم های آبکی برای ایجاد و پخش به طور مساوی در کل صورت بسیار مشکل است. سرم هیالورونیک اسید CeraVe با استفاده از متخصصان پوست طراحی شده است ، و تمرکز آن بر نرم کننده های سبک وزن برای بافت سرمه ای خامه ای است که به راحتی و به طور مساوی در سراسر صورت پخش می شود تا رطوبت بدن را به طور موثر قفل کند. هیدراتاسیون کل روز ”

و متخصصان پوست قطعاً طرفدار بافت منحصر به فرد هستند. “یکی از چیزهای شگفت آور و دوست داشتنی در مورد این سرم این است که به نظر نمی رسد بافت متوسط ​​روغنی شما باشد. در عوض ، این یک بافت خامه ای سبک است ، اما وقتی روی پوست قرار می گیرد ، تقریباً بلافاصله از بین می رود” ، یک مشاور پزشکی NHS ، پزشک زیبایی و مدیر پزشکی کلینیک پزشکی آدونیا به POPSUGAR (دکتر اجیکمه سخنگوی CeraVe است) گفت. “این یک نوشیدنی آب برای پوست احساس می شود – یک ضربه فوری به آبرسانی ایجاد می کند که هیچ حجابی روی پوست باقی نمی گذارد و فوراً فرو می رود.”

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سوفیا پانیچ

Derms همچنین یکی از طرفداران فرمولاسیون سرم است که حاوی سه ماده استاندارد مراقبت از پوست با طلا است: اسید هیالورونیک ، سرامیدها و گلیسیرین. کمی مواد اولیه را تازه کنید. سرامیدها – که ماده اصلی در خط CeraVe است – “مولکولهای طبیعی پوست” هستند ، الیزابت تانزی ، MD. بنیانگذار و مدیر Capital Laser & Skin Care در واشنگتن دی سی ، به POPSUGAR گفت. “شرکت های مراقبت از پوست توانسته اند آنها را در محصولات سنتز کنند تا به شما کمک کنند تا عملکرد طبیعی مانع پوست را حفظ کرده و از آن در برابر سختی – از جمله دستگاه های خشک کننده مانند باد ، سرما و گرمای داخلی – در زمستان محافظت کند.”

اسید هیالورونیک نیز به طور طبیعی در پوست وجود دارد. در واقع ، به گفته دکتر اجیکمه ، این یکی از فراوانترین مواد موجود در پوست است. “اسید هیالورونیک قادر است 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد ، بافت را مرطوب و مرطوب نگه دارد. بعلاوه ، به شما کمک می کند تا ظاهر خطوط ریز و چین و چروک را کاهش دهید زیرا رطوبت نگهدارنده در پوست اثر چسبندگی ایجاد می کند” دکتر اجیکمه گفت. “نه تنها این ، بلکه هنگامی که پوست هیدراته می شود ، تولید سلول های پوستی افزایش می یابد ، زیرا پوست مشغول مبارزه برای آبرسانی نیست ، به طوری که پوست برای مدت طولانی تر به نظر می رسد و بیشتر احساس مرطوب شدن و پر شدن می کند.” گلیسیرین نیز مانند اسید هیالورونیک یک ماده مرطوب کننده است که به کشیدن آب به پوست کمک می کند.

بنابراین ترکیب هر سه در این فرمول چه فایده ای دارد؟ دکتر اجیکمه توضیح داد: “اسید هیالورونیک و گلیسیرین مواد رطوبت زا هستند که رطوبت را به پوست می کشانند.” “سرامیدهای موجود در پوست بخشی از سد چربی و افزودن سرامیدها را تشکیل می دهند [in the formula] کلید قفل رطوبت پوست است ، به حفظ رطوبت و محافظت از پوست در برابر عوامل بیماری زا کمک می کند. این سیستم تحویل منحصر به فرد و ترکیب مواد تشکیل دهنده به انتقال مواد از طریق پوست برای آبرسانی فوری و طولانی مدت کمک می کند. ”

دلیل دیگر محبوبیت این سرم در ایالات متحده است؟ این فرم برای همه نوع پوست ساخته شده است. دکتر شاری مارچ بیین ، متخصص پوست و گواهی هیئت مدیره شهر نیویورک ، به POPSUGAR گفت: “همه ، حتی کسانی که پوست چرب دارند ، هنوز هم نیاز به مرطوب کنندگی دارند ، بنابراین این یک گزینه عالی است و می تواند با مرطوب کننده های مرسوم تر ترکیب و لایه لایه شود.” یک واقعیت مهم که سرم HA CeraVe به اندازه بسیاری از گزینه های موجود اسپن نیست. “بسیاری از سرم های عالی HA در بازار وجود دارد ، و این یکی از مناطق است که می توانید به جای سرریز کردن ، صرفه جویی کنید. سرم اسید هیالورونیک CeraVe از موارد مورد علاقه من است – حاوی سرامیدها و B5 علاوه بر اسید هیالورونیک برای تقویت هیدراتاسیون پوست است. و موانع پوستی را حفظ و سالم نگه دارید.

بعد از اینکه فهمیدم که این یک سرم است ، من سریع فرمول خامه ای را روی پوست خود زدم (همانطور که دکتر اجیکمه گفت سریع جذب می شود) و آن را زیر کرم صورت مورد علاقه ام که اکنون کرم مرطوب کننده BioEffect است ، لایه لایه کردم (60 پوند) من حدود یک هفته است که از آن استفاده می کنم و در بافت پوستم تفاوت دیگری را مشاهده می کنم – این احساس سفتی و تشنگی را ندارد ، و به نظر می رسد چرکی و ضخیم بودن پوست من قبل از آلاچیق تا حدی برگشته است. در مجموع ، سرم هیالورونیک اسید CeraVe دقیقاً همان چیزی است که شما می توانید از این برند مشاهده کنید – ملایم ، موثر ، بدون عطر ، استفاده آسان و توصیه شده توسط درم ها. چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟ چهره درخشان شما ممکن است اضافه کنید. . . خوب ، به طور منظم از آن استفاده کنید و آن را نیز دریافت خواهید کرد.

سرم اسید هیالورونیک CeraVe (17 پوند) در 15 مارس راه اندازی می شود.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / سوفیا پانیچ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>