فال عقرب آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیتی عقرب.

به ماه اوت خوش آمدید ، عقرب! در پایان ماه ژوئیه ، یکی از سیارات حاکم شما ، مریخ جنگجو ، زندگی جنسی شما را پر از آتش کرد و از ارگاسم بسیار لذت بردید. یکشنبه 8 مرداد، ماه جدیدی را در لئوی دوستدار توجه به ارمغان می آورد. شما یکی از جنسی ترین نشانه های زودیاک هستید و به آن افتخار می کنید ، عقرب. اما مراقب باشید که قدرت خود را فقط بر شاد کردن شریک زندگی خود متمرکز کنید. لذت شما هم مهم است ماه نو زمانی ایده آل برای خودارضایی ، کاوش در بدن و یا شاهزاده خانم بالش برای مدتی است که شریک زندگی شما کار سخت را انجام می دهد. شما آن را به دست آورده اید

هنگامی که سیاره ارتباطی عطارد وارد باکره عملی می شود چهارشنبه ، 11 آگوست، جهان شما را درگیر ارتباط مستقیم می کند. منفعل-پرخاشگر نباشید و با پیامهای رمزآلود در رسانه های اجتماعی جلوی آن را بگیرید. اگر چیزی از له یا شریک می خواهید ، باید به او بگویید. شما می توانید این کار را انجام دهید ، عقرب.

زندگی عاشقانه شما هنگامی متمرکز می شود که سیاره عاشقانه ناهید وارد علامت اصلی خود می شود دوشنبه ، 16 اوت. وظیفه شما این است که توجه داشته باشید و از همه کارهای شگفت انگیزی که مردم برای شما انجام می دهند ، اعم از دوست یا عاشق ، قدردانی کنید. گاهی اوقات ، قسمت تاریک شما می تواند بر شما غلبه کند ، عقرب ، و همه چیز ممکن است نیمه خالی شیشه به نظر برسد. واقعیت این است که شما افراد زیادی دارید که به شما اهمیت می دهند. روی چیزهای خوب تمرکز کنید و این احساس را داشته باشید که چقدر واقعاً دوستتان دارید.

سپس ، سیاره مستقل اورانوس از واپس گرا می رود پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در برج ثور لوکس به احتمال زیاد زندگی در این ماه ها کمتر بی نظم خواهد بود. شما تمایل دارید که استعداد دراماتیک ، عقرب را داشته باشید ، خواه بتوانید اعتراف کنید یا نه. وظیفه شما در طول این رو به عقب این است که به تمرین ارتباط مستقیم در همه روابط خود ادامه دهید.

تا کنون ، آگوست در مورد ماندن ، قرار گرفتن و استفاده از مهارتهای ارتباطی سالم بوده است. اما در طول ماه کامل روشن در دلو در یکشنبه ، 22 آگوست، باید بیرون بروید و بگذارید دنیا ببیند شما چقدر فوق العاده هستید. آخر هفته با دوستان ارتباط برقرار کنید و اگر می توانید رقصید ، حتی اگر در آپارتمان کسی باشد. عاشقانه ها می آیند و می روند ، اما دوستان در لحظات خوب و بد زندگی می کنند. به یاد داشته باشید که با اختصاص زمان برای این روابط ، به آنها احترام بگذارید. یکشنبه ، 22 آگوست همچنین شروع فصل عملی باکره است و شما بسیار مسئول هستید که برای مراقبت از مهمترین دوستی های خود وقت بگذارید.

هنگامی که ارتباط سیاره عطارد وارد ترازوی رمانتیک می شود دوشنبه ، 30 آگوست، تمام این ارتباطات سالم نتیجه می دهد. روابط شادتر ، آسان تر و پر از رابطه جنسی سرگرم کننده تر و رابطه جنسی کمتر است. ادامه بده ، عقرب ، و در سپتامبر می بینمت!

ماه کامل ایجاب می کند که با دوستان بیرون بروید. با این موارد خیره کننده به نظر برسید: خط چشم برنزی فلزی مقاوم Realher Eye Am از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>