فروش درمان موی L’Oréal Paris Elvive Wonder Water برای Amazon Prime Day 2021

[ad_1]

در صورت نشنیدن ، روز دو از روز نخست آمازون 2021 به خوبی در حال انجام است – به این معنی که ما بیش از نیمی از جریان پس انداز دو روزه هزاران هزار محصول را پشت سر گذاشته ایم. به عنوان یک یادآوری ، شما باید تا امشب ساعت 12 صبح PT تا آخرین کالاهای خرید را در سبد خرید خود رها کنید. معاملات جدید هر دو ساعت یکبار انجام می شود که پیگیری آنها ممکن است طاقت فرسا باشد ، اما ما با ذکر یک مورد زیبایی که در زندگی خود کاملاً به آن احتیاج دارید ، کارها را کمی آسان تر کرده ایم. چه بهتر این است که برای Amazon Prime Day در فروش است.

L’Oréal Paris Elvive 8 Second Wonder Water یک تغییر دهنده بازی برای موهای آسیب دیده است. این درمان دو برنده بهترین های زیبایی را در سال 2020 به دست آورد – یکی جایزه دستیابی به موفقیت زیبایی. اگر از خود می پرسید که در واقع چیست ، در اینجا یک بررسی سریع ارائه شده است.

بر خلاف نام آن ، نرم کننده مو زیر دوش در واقع بدون آب است ، با استفاده از یک “مایع لایه ای” که هر نوع آسیب یا شکستگی هر رشته مو را با اسیدهای آمینه و لیپیدها پر می کند و تقویت می کند. پیش از این شیمی دان آرایشی و بهداشتی Ni’Kita Wilson توضیح داده بود جذابیت که در این فرم ورقه ای ، “این مواد با بار مثبت بسیار ناپایدار بوده و آماده چسبیدن به هرچه می توانند باشند – مانند لکه های دارای بار منفی که موهای شما آسیب دیده است.” در نتیجه موهایی براق ، براق و با ظاهری سالم تر است.

پس از آزمایش درمان در طی همه گیری ، زمانی که بازدید از سالن بسیار کم بود ، جذابیتDianna Mazzone ، سردبیر ارشد زیبایی ، گفت که Wonder Water باعث می شود موهایش احساس کند که فقط یک فوران کرده است. و برای کمتر از 10 دلار – سخت است که آن را شکست دهید.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و مواد آرایشی باشد

L’Oréal Paris Elvive 8 Second Wonder Water

اکنون L’Oréal Paris Elvive 8 Second Wonder Water با قیمت 8 دلار ، از 10 دلار کمتر خرید کنید.


ما پشتوانه شما به معاملات زیبایی Amazon Prime Day حتی بیشتر است:


اکنون ، با این آموزش گام به گام ، نکات بیشتر در مورد روز شستشو را جمع آوری کنید.

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>