فروش سالگرد Nordstrom 2021 دسترسی عمومی: بهترین تخفیف های زیبایی

[ad_1]

درست به اسم با ارزش آن ، شاهد زندهمجموعه کامل شامپو ، نرم کننده و حجم خشک و کامل Blast حاوی سه بطری بزرگ از بزرگترین اقلام بلیط گرم برند است. اسپری Dry Volume Blast Styling & Finishing Spray به تنهایی در طول عمر خود چهار جایزه بزرگ از جمله بهترین پیشرفت زیبایی و سه جایزه Readers ‘Choice Award را دریافت کرده است. خداحافظ ، موهای خوب سلام ، حجم غیرممکن سبک.

ما در مورد شما چیزی نمی دانیم ، اما ما در مورد غوطه ور شدن مجدد در کیف های آرایش خود پس از یک دوره خشک طولانی مدت بسیار شگفت زده شده ایم. برخی از مارک های آرایشی مورد علاقه ما ، مانند شارلوت تیلبری و مک، الهام بخش مورد نیاز در این بخش هستند و تعداد زیادی ست از دست ندهند.

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و رژ لب باشد

کیت لب برنده MAC

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

Charlotte Tilbury Sunset Dreamscape نگاه فوری در یک مجموعه پالت

تصویر ممکن است حاوی موارد زیر باشد: لوازم آرایشی ، آرایش صورت و محفظه رنگ

هنگامی که ماسک ها از بین می روند ، رژ لب ها و براق کننده های لب نقش اصلی را دارند. مککیت لب برنده جایزه در سه نسخه عمیق ، روشن (در تصویر بالا) و خنثی ارائه می شود ، بنابراین می توانید یکی از گزینه های مناسب تر برای موارد دلخواه خود را انتخاب کنید. لوله های رژ لب Love Me ، Lipglass و Prep + Prime Lip را به اندازه کامل دریافت خواهید کرد و در این روند 20 دلار جالب صرفه جویی کنید. همه را شکر کنید.

تنها چیزی که به آن احتیاج دارید پنج دقیقه است تا به لطف آن درخشندگی روزمره خود را حفظ کنید شارلوت تیلبری فوری نگاه در مجموعه ریمل پالت + مینی بالش مکالمه. پالت صورت با نسخه محدود همراه با سه سایه چشم ، رژگونه ، برنزر ، هایلایتر و پودر تنظیم کننده است ، بنابراین خود نیمه خوابیده شما مجبور نیست که هنگام آماده شدن صبح به محصولات بیشتری برسد.

با سه بهترین زیبایی و جوایز انتخاب خوانندگان هر یک ، و همچنین به طور کلی میراث عظیم پرستار رژگونه ارگاسم نیازی به معرفی ندارد. با یک جفت رژگونه صورتی ، هلویی و صورتی خالدار با براق کننده طلای ظریف فقط 40 دلار انباشته شوید و البته ، شما در هر زمان خیط و پیت کردن عالی هستید.

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

ست چهار گوش و لب کلاسیک تام فورد

ست چشم چوبی خاویار لورا مرسیه روی زمینه سفید

ست چشم چوبی لورا مرسیه خاویار

تام فورد زیباییمجموعه کلاسیک و لب لب’s Day’s s همه چیز را برای ایجاد ظاهری که در هر موقعیتی با شامپاین های بسیار پوشیدنی و همه کاره ، طلایی ، آلو و قهوه ای مناسب باشد ، دارد. با کشیدن یک رژلب معمولی گلگون یا بنفش ، ظاهر بدون زحمت خود را به هم گره بزنید.

حتی اگر ماسک ها با افزایش واکسیناسیون از بین می روند ، ما همچنان در مورد بازی کردن چشم ها به اندازه بقیه صورت مصمم هستیم. کش رفتن به بالا لورا مرسیهبهترین برچسب های خاویار برنده زیبایی در کاکائو ، نیورترل و رز برهنه (همه اندازه) برای شستشوی همه جانبه رنگ ، می توانید به راحتی با انگشتان خود مخلوط کرده و لکه کنید یا کاکائو (قهوه ای گردویی غنی و غلیظ) با لکه های مروارید) برای ایجاد جلوه ای چند بعدی در چین خود قرار دهید.

مجموعه رژ لب مات YSL Slim Glow در زمینه سفید

ست رژ لب مات YSL Slim Glow

ست رژ لب مایع جورجیو آرمانی سایز مسافرتی

ست رژ لب مایع Stila Bold & Bare Stay All Day

با کمک استفاده از جورجیو آرمانیمجموعه رژ لب مایع سایز سفر. بهترین رژ لب مایع Lip Maestro برنده زیبایی در سال 405 سلطان (قرمز آجری واقعی) شستشو با رنگدانه های شدید ، غیر خشک کننده و پوشیده از مد را پشت سر می گذارد که باعث می شود چیزهای خود را مانند دیروز محکم کنید. ریمل Eyes to Kill Classic با چند کت ساختنی و هرگز عنکبوتی ، مژه های شما را از حالت طبیعی به حالت چشمگیر می برد و سایه چشم مایع Eye Tint Liquid Eyes in 45 Foil Gold ، یک طلای فلزی خیره کننده ، مطمئناً جلوی ترافیک را می گیرد – یا حداقل ، نگاه روزمره و طبیعی چشم خود را ارتقا دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>