مایلی سایرس در پانزدهمین سالگرد نوشتن نامه به هانا مونتانا

[ad_1]

HANNAH MONTANA، Miley Cyrus،
منبع تصویر: مجموعه اورت

مایلی سایرس به یاد می آورد که “بهترین هر دو جهان” را با مهربانی زندگی کرده است. قلب های پلاستیکی خواننده اخیراً از طریق یادداشتی دلچسب در اینستاگرام روز چهارشنبه ، به شخصیت نمادین خود ، هانا مونتانا ، برای پانزدهمین سالگرد نمایش کانال دیزنی تأمل کرد. خاطرات نوستالژیک او ما را به سال 2006 با جزئیات و خاطرات شخصی به اندازه کافی برای ورود به مجله باز می گرداند.

کوروش با یادآوری اولین باری که وارد لباس (و شخصیت) شد و کار حرفه ای او را برای تقریباً یک دهه تعریف می کرد ، کار ساده ای را آغاز کرد: “سلام هانا ، مدتی گذشت”. او نوشت: “اگرچه شما در واقع” آلتر ایگو “قلمداد می شوید ، در زندگی من زمانی وجود داشته است که هویت من را بیش از آنچه در دستان برهنه داشتم ، در دستکش نگه داشتید.

وی ادامه داد: “ما موارد زیادی را با هم مشترک کرده ایم. مدت طولانی زیادی وجود دارد. صعودها. پایین آمدن ها. اشک ها + می خندد.” خانواده و دوستان سیروس نقش بزرگی در سفر او از طریق همه چیز داشتند. او توضیح داد که چگونه پدربزرگش را هنگام فیلمبرداری فصل اول از دست داد ، اما احساس غرور کرد که “نام او را در کنار پدرش ، بیلی ری سایرس ، با هر اعتبار” حمل می کند. سیروس همچنین از این یادداشت برای ابراز تشکر از مادرش ، که او را به ممیزی سوق داد ، از خواهر و برادرش ، که برای اولین بازیگری خود در سراسر کشور نقل مکان کردند ، و همچنین برای بازیگران خود ، “امیلی اوسمنت ، میچل موسو + جیسون ارلز” که خانواده شد در طول شش سال نمایش.

“[Hannah,] شما تمام عشق من را دارید + نهایت قدردانی را دارم دمیدن زندگی در آن 6 سال افتخار بود. من نه تنها به تو هانا ، بلکه به هر کس + که از ابتدا به من ایمان داشتم مدیونم. همه شما تا آخر از وفاداری من + نهایت قدردانی را دارید. با تمام صداقت می گویم ، متشکرم! “او نوشت:” روزی نمی گذرد که فراموش می کنم از کجا آمده ام. ساختمانی در بوربانک ، کالیفرنیا با اتاقی پر از افرادی که قدرت تحقق سرنوشت من را دارند. و این کار را کردند آنها تو را به من دادند. بزرگترین هدیه ای که دختری می تواند بخواهد. من تو را هانا مونتانا دوست دارم. “یادداشت کامل کوروش را در زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>