معنی پشت خال کوبی مچ دست پریانکا چوپرا جوناس

[ad_1]

اگر تا به حال عکس هایی از پریانکا چوپرا جوناس را روی فرش قرمز دیده اید ، احتمالاً خال کوبی مچ دست دست او را مشاهده کرده اید.

این خال کوبی که روی آن نوشته شده است “Daddy’s Lil Girl …” به افتخار پدر چوپرا جوناس ، آشوک چوپرا است که متاسفانه در سال 2013 درگذشت. در طول مصاحبه بزرگنمایی با جیمی فالون در نمایش امشب با بازی جیمی فالون برای گفتگو در مورد خاطرات جدیدش ، ناتمام، چوپرا جوناس نشان داد که چرا تصمیم خود را برای خال کوبی گرفته است و چگونه واقعاً باید به پدرش دروغ بگوید تا جوهر را به واقعیت تبدیل کند.

“من خیلی به پدرم نزدیک بودم ، او بزرگترین قهرمان من ، بزرگترین تشویق کننده من ، بلندترین شخص در اتاق بود ، و وقتی او درگذشت ، در آن گوشه آرام بود ، می دانید؟” وقتی فالون درباره خال کوبی س askedال کرد ، چوپرا جوناس گفت. “اگر من جایزه می گرفتم ، او مانند” آه! “می شد ، و من مجبور شدم به او بگویم” بابا ، تو الان باید آن را عالی بازی کنی “، اما پدر نمی دانست چگونه ، او بود فقط از هر کاری که کردم بسیار هیجان زده ام. ”

“من این خال کوبی را حدود یک یا دو سال قبل از پدرم گذراندم ، و به او دروغ گفتم ، و به او گفتم که باید بنویسم [his name] چوپرا جوناس اذعان كرد: چون آن را برای كارهای هنری آلبومم می خواستم ، او آن را به خط خود نوشت و حالا آن را اینجا دارم.

او را در حین صحبت کردن در مورد اولین خال کوبی ویژه و باورنکردنی خود در فیلم بالا روشن کنید و خال کوبی را از همه زوایا ، در جلو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>