ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ ماه عسل تصاویر ، حقایق

[ad_1]

مرگ دوک ادینبورگ در این ماه در سن 99 سالگی به ازدواج بسیار طولانی او با ملکه الیزابت دوم خاتمه داد. نزدیک به 74 سال پیش ، عروسی سلطنتی آنها یک رویداد ملی بود ، و فرارسیدن سالهای سخت پس از جنگ جهانی دوم بود. این زوج پذیرفتند که روز بزرگشان عمومی خواهد بود اما امیدوارند آنچه در پی خواهد آمد – ماه عسل – فقط برای آنها رقم بخورد.

فیلیپ و الیزابت با برنامه ریزی چند هفته ای در مناطق مختلف بریتانیا و منتظر اولین دوره طولانی مدت خود در کنار هم بودند. (سرانجام وقتشان برای خودشان بود اما با کمک سفر کردند ؛ کمد الیزابت ، بابو مک دونالد ، و جان دین ، ​​سرپرست فیلیپ نیز با او همراه شد.) برنامه سفر شامل اقامت در برودلندز ، املاک همپشایر متعلق به خاله فیلیپ و عموی لوئی و ادوینا مونت باتن بود. ، و پس از آن دیدار از محل اقامت اسکاتلندی خانواده سلطنتی Balmoral ، جایی که تازه عروس ها در خانه ای به نام Birkhall اقامت داشتند.

یک تفریح ​​خاص و خلوت دقیقاً همان چیزی نبود که برای الیزابت ، آن زمان شاهزاده خانم و شوهر جدیدش ، فیلیپ ، در نظر گرفته شده بود ، اما ماه عسل آنها شرایطی را برای 73 سال زندگی مشترک بسیار جالب رقم زد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>