ویلیام ، هری با هم در مراسم ترحیم فیلیپ قدم نمی گذارند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 10 نوامبر: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و پرنس ویلیام ، دوک کمبریج در یادبود سالانه یکشنبه یادبود در سینوتاف در 10 نوامبر 2019 در لندن ، انگلیس شرکت کردند.  (عکس از Karwai Tang / WireImage)

کاخ باکینگهام روز پنجشنبه تأیید کرد ، شاهزاده ویلیام و پرنس هری در مراسم تشییع جنازه پرنس فیلیپ در کنار یکدیگر قدم نخواهند زد. هر دو برادر پشت تابوت پدربزرگ خود خواهند رفت ، با این حال پسر عموی آنها پیتر فیلیپس بین آنها راه خواهد رفت. برای موکب دوم به داخل نمازخانه ، ویلیام سپس با پیتر راه می رود ، در حالی که هری و دیوید آرمسترانگ-جونز پشت سر آنها خواهند رفت.

اما قبل از اینکه دوباره شایعات درباره اختلافات برادرانه هری و ویلیام شروع شود ، سخنگوی کاخ به این موضوع اشاره کرد مردم که نظم پردازشی “یک تغییر عملی به جای ارسال سیگنال” بود. سخنگو افزود: “این یک مراسم خاکسپاری است و ما قرار نیست به درک درام جذب شویم.” “این توافق نامه ها توافق شده است و خواست های اعلیحضرت را نمایندگی می کند.” در تلاش برای انعکاس اتحاد خانواده ، خانواده نیز از پوشیدن لباس های نظامی چشم پوشی می کنند و در عوض لباس عزاداری می پوشند.

فیلیپ در 9 آوریل در 9 آوریل درگذشت. پس از مرگ ، هری برای اولین بار از زمان خروج سلطنتی به انگلستان بازگشت ، با این حال ، مگان مارکل – که در حال حاضر با فرزند دوم خود باردار است – توسط پزشک توصیه شد که سفر نکند. با این حال ، این زوج در وب سایت Archewell خود به او ادای احترام کردند و هری نامه جداگانه ای را نیز برای پدربزرگش نوشت که در آن وی از فیلیپ برای خدماتش ، “وقفش به مادربزرگ” و اینکه همیشه خودش بود ، تشکر کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>