چه زمانی اجازه می دهد سالن های آرایش مو در انگلیس در سال 2021 بازگشایی شوند

[ad_1]

به روزرسانی (22 فوریه 2021): طبق نقشه راه دولت برای کاهش محدودیت های قفل کردن ، که نخست وزیر بوریس جانسون امروز به مجلس عوام ارائه داد ، به آرایشگاه ها چراغ سبز برای بازگشایی در 12 آوریل 2021 در انگلستان داده شده است. وقتی انگلستان مجبور شد در 5 ژانویه 2021 به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا ، مجدداً به یک قفل در سراسر کشور بازگردد ، آرایشگاه ها مجبور شدند بار دیگر درهای خود را ببندند.

با این حال ، برای افتتاح سالن های زیبایی در 12 آوریل ، جانسون تأکید کرد که چهار معیار انگلیس باید پیش از حرکت کشور در هر مرحله از قفل ، رعایت شود. این موارد شامل ، برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، م effectiveثر هستند ، میزان عفونت باعث افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها و ایجاد فشار ناپایدار بر NHS نمی شود و ارزیابی خطر با تغییرات جدید نگرانی تغییر نکرده است.

به روزرسانی (23 ژوئن 2020): روز سه شنبه ، دولت اعلام کرد که از 4 ژوئیه به طور رسمی به آرایشگاه ها چراغ سبز برای از سرگیری تجارت در انگلستان داده شده است. بوریس جانسون هنگام تحویل خبر به مجلس عوام به شوخی گفت: “تقریباً همانطور که مشتاقانه انتظار می رود یک پیمانه کوتاه شود ، مخصوصاً توسط من”.

نخست وزیر در سخنرانی خود اظهار داشت که آرایشگاه ها فقط به شرط داشتن دستورالعمل های صحیح PPE و COVID می توانند افتتاح شوند. PPE مورد نیاز شامل روتختی ، روپوش و دستکش برای همه کارکنان ، علاوه بر ماسک برای کارکنان و مشتریان است. همچنین به احتمال زیاد صفحه نمایش Perspex در حوضه های شستشو در سالن ها نمایش داده می شود و در بعضی از سالن ها ، هنگام ورود از مشتری ، بررسی درجه حرارت انجام می شود.

پست اصلی (30 آوریل 2020): در سراسر اروپا ، آرایشگاه ها دوباره در حال بازگشایی هستند و مانند نگاه کردن به آینده از طریق یک گوی بلورین ، می تواند تا حدودی نشان دهد که تجربه تجارت سالن انگلستان در هنگام باز کردن درهای کسب و کار در 4 ژوئیه ، تجربه سالن انگلستان چگونه خواهد بود. ما با دریافت اطلاعات بیشتر این داستان را به روز می کنیم و در این هفته ، L’Oréal Professionnel و Hershesons برنامه هایی را برای ظاهر سالن های خود منتشر کردند (اطلاعات بیشتر در زیر)

من در آمستردام زندگی می کنم و اینجا سالن های زیبایی در 11 ماه مه افتتاح شدند ، با اقدامات ایمنی متفاوت از سالن به سالن. در Toni & Guy – فاصله ای سنگین از موزه ون گوگ – درب ورودی قفل نگه داشته می شود و به هر کسی که قرار ملاقات دارد دستور داده می شود که به تنهایی بیاید. همه افراد باید بلافاصله پس از ورود دست های خود را بشویند و در صورت امکان ، فاصله 1.5 متری را یک بار داخل آن نگه دارند (برخلاف انگلیس که قرار است به یک جامعه 2 متری تبدیل شود ، هلندی ها به طور استاندارد 1.5 متر فاصله دارند). دوست پسر من این هفته به آرایشگاه موکوم رفت و از او خواسته شد بیرون منتظر بماند تا آرایشگر او برای او آماده شود. هنگامی که داخل آرایشگر خود دستکش و ماسک صورت پوشید ، در حالی که لباس مجلسی یک بار مصرف به او داده شد.

در پاریس ، سالن کریستف رابین پیش از بازگشایی در روز چهارشنبه 13 مه ، یک پست اینستاگرام خود را ارائه داد تا همه را در مورد پروتکل مطلع کند. این تیم در آنجا ماسک ، روکش ، روپوش و دستکش به دست دارند ، در حالی که ایستگاه های کاری و ابزار بین هر مشتری ضد عفونی می شوند. افراد کمتری می توانند به سالن مراجعه کنند ، قرار ملاقات ها باید از طریق تلفن یا ایمیل انجام شود و هیچ گونه پرداخت نقدی برای پرداخت پذیرفته نمی شود. همانند سالن های موجود در آمستردام ، شما باید هنگام ورود دست خود را بشویید ، اما در پاریس آنها یک قدم جلوتر رفته اند و از همه مشتریان خواسته اند ماسک صورت خود را بزنند ، و هیچ نوع نوشیدنی و ژورنال ارائه نمی شود.

با بازگشایی آرایشگاه های اروپایی ، انگلیس همچنان بسته است

البته ، همه امیدوار بودند که سالنها بتوانند زودتر در انگلستان افتتاح شوند ، نه فقط به این دلیل که تعداد زیادی از مردم کشور با ریشه های رشد کرده ، بلایای موی DIY و به طور فزاینده ای تقسیم می شوند ، بلکه به دلیل اینکه بسیاری از ما پیوندهای قوی داریم با آرایشگران ما می خواهیم آنها را حمایت كنیم.

یکی از مزایای بازگشایی با تأخیر به این معنی است که وقتی سرانجام سالن ها درهای خود را باز می کنند ، مشتریان و کارکنان می توانند ایمن بمانند. لسلی بلر ، رئیس BABTAC (انجمن بریتانیا از اتحادیه بریتانیا) Beauty Therapy & Cosmetology) از POPSUGAR انگلستان درباره برنامه 50 صفحه ای دولت خبر می دهد.

کیت کانیفورد ، مدیرعامل شورای مو و آرایشگر با اشاره به اینکه “با توجه به اینکه هر کشور به طور متفاوتی فعالیت می کند ، می گوید:” ما پروتکل های کشورهای دیگر را بررسی کرده ایم و می بینیم که آنها چه کارهایی درست و غلط انجام می دهند و بر این اساس اصلاح می شود. ” قوانین گوناگون افتتاحیه پس از قفل کردن ، این امر می تواند تا حدی مفید باشد که گیج کننده باشد. “

برای بینش به قاره

Millie Kendall MBE ، مدیرعامل شورای زیبایی انگلیس ، که از نزدیک با BABTAC همکاری می کند ، همچنین در حال نگاه کردن به این قاره است. “ما در حال بررسی این کشورها خواهیم بود تا اطمینان حاصل شود که موج دوم در جاهایی که سالنهای اولیه در مراحل اولیه بازگشایی شده اند اتفاق نمی افتد. ما این را از نزدیک تحت نظر داریم و در حال بررسی مواردی هستیم که می توانیم پیشنهاد دهیم [the UK] دولت به منظور باز کردن سالن ها به محض اطمینان از انجام این کار. شاید بتوانیم به باز شدن در شهرها و روستاهای روستایی و نه هنوز در مراکز شهر نگاه کنیم یا ابتدا موها و ناخن ها را با زیبایی دنبال کنیم. ما فکر می کنیم برای امکان بازگشایی منسجم باید جزئیات بیشتری وجود داشته باشد و ما تا آنجا که می توانیم به دولت پیشنهاد می دهیم. این چیزی نیست که ما قبلاً با آن روبرو شده باشیم بنابراین باید ابتدا به شواهد علمی ، زنجیره های تأمین PPE و در دسترس بودن آنها و همچنین بقای کلی اقتصادی نگاه کنیم. “

BABTAC رهنمودهای عمیق بازگشت به کار را برای همه سالن های انگلستان تهیه کرده است که منبع بسیار خوبی برای کارگران و مشتریان است. در حالی که کانیفورد به ما می گوید که شورای مو و آرایش در دو هفته آینده دستورالعمل های خود را منتشر می کند.

در این رهنمودها ، BABTAC به شما توصیه می کند که زیبایی شناسان ، آرایشگران و آرایشگاه ها از دستکش های پزشکی ، ماسک های جراحی و پیش بندها و لباس های یکبار مصرف استفاده کنند.

آنچه می توانید در قرارهای آینده سالن خود انتظار داشته باشید

در مورد مشتریان ، با وجود دستمال مرطوب ضدعفونی کننده اضافی (مناسب برای ویروس ها) ، احتمالاً ما را ترغیب می کنیم که دست های خود را هنگام ورود به محل شستشو دهیم. به نظر می رسد که سالن ها می توانند تصمیم بگیرند که آیا مشتری ها نیز باید از PPE استفاده کنند یا اینکه آیا آنها مجبورند خودشان را بیاورند یا PPE توسط سالن با هزینه اضافی ارائه می شود. قبل از قرار ملاقات ، به احتمال زیاد قبل از ورود به سالن از طریق کلیه دستورالعمل های ایمنی شرکت از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. از شما خواسته می شود به تنهایی بیایید و همچنین ممکن است از شما خواسته شود ، در صورت امکان ، وسایل شخصی مانند کیف دستی ، روسری و جواهرات را در خانه بگذارید.

L’Oréal Professionnel راهنمای جامع 48 صفحه ای بازگشت به سالن تجارت به همراه رهنمودهای گسترده برای سالن های خود را ایجاد کرده است. فراتر از توصیه های استاندارد ، مانند شستن دست و پوشیدن PPE ، به مناطق دیگری باز می گردد که نگاهی اجمالی به تجربه سالن بازگشایی شده به ما می دهند. این سند با پیشنهادهایی مانند تشویق خدمات سریع مانند برش خشک و لمس ریشه در مرحله اول یا حتی تقسیم قرارهای طولانی به دو قسمت (یک روز برش ، رنگ روز دیگر) ، استفاده از روپوش یکبار مصرف ، حوله ها و حتی کفش همراه است. روکش برای مشتریان ، ضد عفونی کردن کلیه ابزارها بعد از هر بار استفاده از جمله سشوار و صاف کننده ، بدون پول گرفتن در صورت امکان و شستن روزانه لباس فرم. اگر سالن ها فضایی برای اتاق انتظار نداشته باشند ، صف بندی در خارج ممکن است عادی شود همانطور که در سوپرمارکت ها دیده ایم. حتی جزئیات چگونگی برقراری ارتباط قوانین و مقررات خاص سالن ها با مشتری نیز در این گزارش ارائه می شود. دارندگان سالن تشویق می شوند که با دستورالعمل های جدید خود از طریق ایمیل به مشتریان ارسال کنند (زیرا هر سالن بسته به اندازه ، قابلیت های فنی و موارد دیگر متفاوت خواهد بود). احتمالاً سالن مراجعه شما قبل از بازگشایی مجدداً این اطلاعات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد تا همه در یک صفحه قرار بگیرند و امیدوارم که خطرات را به حداقل برسانید.

Hershesons ، یک سالن مرکزی لندن ، همیشه به رعایت موارد بهداشتی افتخار می کند اما یک برنامه شش مرحله ای برای اطمینان از امنیت مشتری در هنگام امکان بازگشایی آنها تهیه کرده است. آنها به عنوان مثال ساعتهای طولانی تمدید ، 7 صبح تا نیمه شب را می بینند. در این طرح آمده است: “این به ما امکان می دهد اطمینان حاصل کنیم که می توانیم هر زمان تعداد مشتریان و اعضای تیم را در سالن به حداقل برسانیم تا از رعایت قوانین فاصله اجتماعی اطمینان حاصل کنیم.” “ما فضا را نقشه برداری کرده ایم و این تعداد دقیق را محاسبه کرده ایم تا نسبت به قرارهای رزرو شده اطمینان کامل داشته باشیم.”

علاوه بر PPE و یک سرویس پرداخت بدون لمس ، سالن بدنبال ادامه مشاوره های مجازی است که به افراد مبتلا به مشکلات مو در حین قفل کمک کرده است. این به مشتریان و آرایشگران فرصت کافی می دهد تا در مورد گزینه های بازدید آینده صحبت کنند اما اطمینان حاصل شود که تیم بیشتر از زمان لازم برای قرار ملاقات داخلی در سالن وقت نمی گیرد.

چه زمانی پیش بینی می شود سالن های آرایش مو در انگلیس مجدداً راه اندازی شوند؟

در حال حاضر ، تاریخ 4 ژوئیه به جای اینکه در سنگ قرار بگیرد ، مداد است. کندال می گوید: “شاید دلیل آن نگرانی دولت از دسترسی ما به PPE نباشد ، اما این چیزی است که ما به شدت خواهان وضوح آن هستیم.” “ما” دستورالعمل های پیشنهادی “را به همراه اعضای هیئت مدیره وابسته و مشتریانی که در هر بخش متخصص هستند (مو ، زیبایی ، ناخن ، فریلنسر ، خرده فروشی) متخصص ایجاد کرده ایم ، این موارد در وب سایت ما منتشر می شود و به طور کامل با یک خلاصه در بخش گزارشات ما ، اما اینها اجباری نیستند یا از نظر دولت اجباری هستند. ما آنها را به دولت فرستاده ایم تا در تیم هایی که به دنبال ایجاد دستورالعمل هستند ، تغذیه شوند. “

کندال معتقد است که PPE در سالن های پس از قفل ضروری است. “اما بسیاری از نیروهای کار ما از نظر بهداشتی از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند. ضد عفونی کننده و عقیم سازی تجهیزات به یک امر عادی تبدیل می شود. برنامه ریزی انتصابات تغییر خواهد کرد. پوشش صورت برای مشتریان مورد نیاز خواهد بود. پرسشنامه سلامتی برای تلفن همراه پیشنهاد می شود [workers] تا اطمینان حاصل شود که هنگام بازدید از خانه مشتری ارزیابی خطر انجام داده اند. من فکر می کنم برخی از درمان های زیبایی فقط در دسترس نیستند. مشتریان تأخیر نخواهند داشت و هیچ نوع غذا و نوشیدنی سرو نمی شود. “

جایی که سالن های قدیمی یک تجربه سرگرم کننده و متمایل به تجربه بودند ، برای آنها قابل پیش بینی یک مکان خدمات و عملکرد خواهند بود. اما ، مطمئنم که شما موافقت می کنید که اگر ماسک بپوشید ، یک فنجان قهوه یا یک لیوان حباب را کنار بگذارید و یک مجله براق بتوانید به زیبایی شناسان و آرایشگران محبوب ما اجازه دهید با خیال راحت به کار خود برگردند ، این یک فداکاری خوب است ارزش ساختن

POPSUGAR قصد دارد اطلاعات دقیق و به روز در مورد ویروس کرونا را به شما ارائه دهد ، اما جزئیات و توصیه ها در مورد این بیماری همه گیر ممکن است از زمان انتشار تغییر کرده باشد. برای آخرین اطلاعات در مورد COVID-19 ، لطفاً منابع WHO و NHS را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>