چگونه بهترین عینک ها را برای فرم صورت خود انتخاب کنیم: یک راهنمای تصویری

[ad_1]

عینک در مورد آنها بعنوان بخشی از ظاهر زیبایی صحبت نمی شود ، اما اگر از من بپرسید ، آنها باید بودن. این به این دلیل است که با زدن یک عینک می توانید به راحتی و سریع انگشت کشیدن روی یک رژ لب پررنگ یا برخی از آسترهای چشم نواز ، ظاهر شما را تغییر دهد. این که هر روز از عینک استفاده می کنید ، فقط به مناسبت ها به آن نگاه می کنید یا گاهی اوقات برای کمی سرگرمی اضافی یک جفت به آن می اندازید ، فریم هایی که انتخاب می کنید می توانند در نهایت نوع نگاه شما به دنیا را تعیین کنند – و مهمتر اینکه ، چطور شما دیدن خودت. (دریافت می کنید؟ اِ؟)

عواملی مانند شکل ، رنگ و سبک قاب همه در این زمینه نقش دارند و می توانند زیبایی شما را تغییر دهند ، بنابراین هنگام انتخاب یک جفت ، آگاهی از فرم صورت و داشتن آن بسیار مفید است. مقداری ایده ای را که می خواهید برای یکپارچه شدن روند خرید انجام دهید ، در نظر بگیرید. آیا می دانید چه چیزی نیز کمک می کند؟ کمی الهام ، همین است. به همین دلیل ما جلوتر رفتیم و به پنج نفر از کارمندانمان با شکل های مختلف چهره ضربه زدیم تا نشان دهیم که کدام سبک ها بیشتر مناسب است. بدون آزار بیشتر ، به آنها اجازه دهید تا در یافتن قابهای مورد علاقه خود به شما کمک کنند.

گریم توسط استفانی پیترسون. موی اشلی روبل.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>