چیزهای غریبه: اتاق رنگین کمان چیست؟

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=ILwLN6hV-X8

جدیدترین تیزر فصل چهارم چیزهای غریبه به طور رسمی زندگی می کند و به ما نگاه دقیق تری به اتاق تاریک و پیچ خورده رنگین کمان می دهد که ال (میلی بابی براون) بخشی از کودکی خود را در آنجا سپری می کند. در تریلر ، کودکانی را می بینیم که از روی رنگین کمان روی زمین می خزند و بازی های مختلفی را در یک اتاق با دیوار رنگین کمان انجام می دهند. رقمی وارد کنید که شباهت زیادی به دکتر مارتین برنر (متیو مودین) ، دانشمند دستکاری دارد که ال در اولین فصل “پاپا” می نامد. احساس آشنایی می کنید؟ رنگین کمان ها چیزی است که ما قبلاً در هاوکینز دیده ایم – در صورت فراموش شدن ، اینجا کمی تازه سازی در اتاق رنگین کمان در چیزهای غریبه!

داستان کوتاه ، اتاق رنگین کمان اتاقی در آزمایشگاه هاوکینز است که برنر کودکان را برای بازی به آنجا آورده است. اما اهداف برنر از سرگرمی و بازی به دور بود – او همچنین روی این بچه ها آزمایش می کرد. از کودکی ، یازده در داخل اتاق رنگین کمان با Eight یا کالی بازی می کرد. در یک بازگشت فوری ، تری ایوز ، مادر ال ، در واقع با اسلحه وارد آزمایشگاه می شود و ال را در آنجا پیدا می کند. او تقریباً دخترش را بازیابی می کند ، اما تری قبل از شروع فریاد گرفتار می شود. برای یادآوری ، برنر تری را هنگام بارداری با الل آزمایش کرده بود ، به همین دلیل ال یا جین اکنون دارای قدرت روانپزشکی است.

از تیزر تبلیغاتی تاکنون ، ما شاهد بازی کودکان در اتاق رنگین کمان بوده ایم. ما همچنین می توانیم فیگوری را پیدا کنیم که به نظر می رسد دکتر برنر (با توجه به کت و شلوارهای کوتاه و موهای سفید) به کودکان بازی در اتاق می گوید چیز خاصی برای آنها در نظر گرفته شده است. سپس ، صدایی می پرسد ، “یازده ، گوش می دهی؟” در حال حاضر ، بدون خطر می توان تصور کرد که این فقط یک بازگشت به عقب است ، اما برای ما کاملاً ممکن است که دکتر برنر را امروز دوباره ببینیم – به هر حال ، ما بعد از اینکه دموگورگن او را مورد سرزنش قرار داد ، از نظر فنی شاهد مرگ او در فصل یک نبودیم. پایین!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>