کفش های متناسب با دوچرخه در خانه Peloton | 2021

[ad_1]

اکنون که یک دوچرخه Peloton در خانه خریداری کرده اید و شروع به فهمیدن اینکه مربیان مورد علاقه شما چه کسانی هستند ، می توانید تمام لوازم جانبی را سر و صدا کنید – مهمترین آنها یک جفت کفش چرخشی مناسب Peloton است که با ابعاد آج دوچرخه متناسب است. قبل از اینکه شروع به خرید کفش کنید ، بسیار مهم است که تحقیق کنید کفش چیست و با دوچرخه شما سازگار نیست. اگر قبلاً در استودیوی Peloton یا آتلیه دیگری کلاسهای چرخشی را گذرانده باشید ، کفشهایی که دارید ممکن است یک کفش دو پیچ باشد که نه سازگار با دوچرخه Peloton در خانه.

برای دوچرخه سواری ، کفش های شما باید بتوانند به روتختی های سازگار با دلتا متصل شوند. ساده ترین راه برای اینکه بفهمید کفش شما با دوچرخه جدید شما سازگار است این است که آنها را ورق بزنید تا قسمت پیچ کف کفش مشخص شود. دو سوراخ مجاور به معنای کفش چرخان دو پیچ است: خوب نیست. برای دوچرخه در خانه ، یک مثلث ساخته شده از سه سوراخ می خواهید. به اینها کفش دو پیچ یا دوچرخه سواری می گویند. کلت (براکت روی کفشی که به پدال متصل می شود) با پرداخت هزینه اضافی در وب سایت Peloton برای کفش های سه پیچ که شامل روتختی نیست ، در دسترس است. برای تجربه خرید کفش بدون استرس ، از گالری سه پیچ پیش رو دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>