کلاه گیس های کاز کاموی Love Island ساخته شده توسط FreeBornNoble است

[ad_1]

قسمت جدید LV Island: SR7: Ep5 در ITV2 و ITV Hub صبح روز بعد در BritBox در دسترس است تصویر: Chuggs و Kaz chat. این عکس (C) ITV Plc است و فقط برای اهداف ویراستاری مستقیماً در ارتباط با برنامه قابل تولید است. یا رویدادی که در بالا ذکر شد ، یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که ظاهر بصری شخصی را که از طرف ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب دانسته شده تغییر دهد.  این عکس بدون اجازه صریح و کتبی ITV Picture Desk نباید به هیچ شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری پیوسته یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052

تغییرات مدل موی کاز کاموی ، شرکت کننده در جزیره عشق ، گفتگو در توییتر را تسخیر کرده است. از زمان حضور در صفحه 7 در صفحه های ما ، موهای کاز به طور مداوم از بینندگان استقبال می کنند. کلاه گیس های بی عیب و نقص این وبلاگ نویس – که از یک سبک صاف تا موج آب و فرهای ضخیم متفاوت است – توسط بسیاری از افراد که وقت خود را صرف ابراز تأیید در رسانه های اجتماعی کردند ، مورد توجه قرار گرفته است. به نظر می رسد ، مارک FreeBornNoble متعلق به مشکی مالک ایرلندی پشت ظاهر بی عیب و نقص Kamwi است.

دوشنبه 28 ژوئن ، FreeBornNoble در توییتر اعلام کرد مشارکت آن با ITV برای تهیه موهای بلند و کلاه گیس در سری جدید. این برند مستقر در ایرلند علاوه بر فروش موهای بکر با منبع مسئولانه ، کلاسهای فوق العاده ای را نیز برای کسانی برگزار می کند که مایل به یادگیری نحوه رنگ آمیزی صحیح و سفارشی سازی کلاه گیس ها هستند. این اولین بار نیست که FreeBornNoble وارد ویلای Love Island می شود. طبق حساب توییتر مارک، در طول سری 5 توانست کلاه گیس جدیدی برای جزیره سابق Yewande Biala ارسال کند.

با مشارکت شرکتی که کلاه گیس و اکستنشن درست می کند ، تولیدکنندگان این نمایش نه تنها برآوردن زیبایی یک جزیره سیاه تضمین می کنند ، بلکه آنها فضایی را نیز دارند تا در کنار شرکت کنندگان سفیدپوست ، که می توانند از همه محصولات مو استفاده کنند ، بهترین ظاهر را داشته باشند. با مجوز از شریک زیبایی نمایش ، Boots ، به ویلا فرستاده شد. با این حال همیشه اینگونه نبوده است.

قسمت های جدید Love Island: SR7: Ep2 در ITV2 و ITV Hub صبح روز بعد در BritBox در دسترس است تصویر: چالش شیطان شیپور: کاز در مورد بوسه خود با توبی صحبت می کند. این عکس (C) ITV Plc است و فقط برای آن قابل تولید است اهداف سرمقاله مستقیماً در ارتباط با برنامه یا رویداد فوق الذکر یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که ظاهر بصری شخصی که توسط عکسبرداری ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب شناخته شده را تغییر دهد.  این عکس بدون اجازه صریح و کتبی ITV Picture Desk نباید به هیچ شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری پیوسته یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052منبع تصویر: ITV

در سال 2021 ، ITV ممکن است به تدریج برای یک نمایش گسترده تر تلاش کند ، اما در گذشته نیازهای زیبایی Black Island Islanders مورد غفلت واقع شده است. برای مثال در سریال 4 وقتی سمیرا میوتی اولین زن سیاه پوستی بود که وارد آن شد جزیره عشق. هرچه زمان وی در ویلا پیش می رفت ، مردم اشاره می کردند که سبک دوخت او از هفته های اول حضور در او متفاوت است. بینندگان نظرات سخت خود را درباره چگونگی تلاش موهای Mighty در آب و هوای گرم اسپانیا ابراز داشتند. به طور قابل ملاحظه ای ، موهای او واکنش زیادی به آب و جو در مایورکا نشان داد ، و باعث کدر شدن حالت و کمبود حجم شد زیرا او به محصولات یا کلاه گیس های جدیدی که می تواند به او کمک کند تغییر سبک دهد ، دسترسی نداشت. در نتیجه ، مایتی همان راحتی را که به سایر جزایر داده شد ، نداشت.

در سری 6 ، به نظر می رسید که مدل مد پریسیلا آنیابو از تجربیات ساکنان جزیره گذشته درس می گیرد و آماده می شود. هنگامی که در Casa Amour فرود آمد چمدان خود را پر از کلاه گیس های رنگارنگ کرد و از نظر طول و حجم چیزی کم نداشت.

این یک قدم کوچک است ، اما امیدوارم که این تنظیمات ITV از نظر تأمین یک شریک کلاه گیس ، افراد بیشتری را ترغیب کند که برای نمایش درخواست کنند زیرا در واقع ساخته شده اند تا احساس استقبال و دیده شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>